×

نمایشگاه های نوشت افزار ها و لوازم التحریر

نمایشگاه لوازم التحریر فرانکفورت هر ساله فصل زمستان به مدت 4 روز در این شهر برگزار می شود که با داشتن بخش های بسیار مختلف خود توانسته است توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به سوی خود جلب نماید. توجه داشته باشید که برای شرکت در این نمایشگاه و رویداد مهم جهانی بایستی بتوانید ویزای نمایشگاهی این شهر را دریافت و اخذ کنید.

نمایشگاه لوازم التحریر 

نمایشگاه لوازم التحریر فرانکفورت یکی از پرطرفدارترین و باشکوه ترین نمایشگاه های این شهر می باشد که با داشتن غرفه های بسیار متعدد و بی نظیر خود در زمینه لوازم التحریر توانسته است توجه بسیاری از افراد را از کشورهای مختلف به سوی خود جلب نماید. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت های تولید نوشت افزار تمام محصولات شگفت انگیز و بی نظیر خود را به نمایش می گذارند تا از این طریق بتوانند دنیای جدیدی از محصولات نوشت افزار را به معرف بسیاری از افراد برسانند. توجه داشته باشید که غرفه داران با شرکت در این نمایشگاه توانسته اند ارتباطات تجاری بسیار مهمی را برقرار ساخته و در دنیای رقابتی خود بتوانند بازارهای بسیار جدیدی را کشف کنند. این رویداد 4 روزه توانسته است در کوتاه ترین زمان برگزاری خود، بیشترین بازدیدکننده را به سوی خود جلب کند و سهم بسیار زیادی را در صنعت گردشگری و اقتصادی این شهر داشته باشد.

لوازم التحریر

 بهترین زمان بازدید از نمایشگاه لوازم التحریر

تعداد غرفه های موجود در نمایشگاه لوازم التحریر فرانکفورت در سال 2018 حدود 1634 عدد از 66 کشور گوناگون بوده است که از مهمترین بخش های نمایشگاه لوازم التحریر  می توان به موارد زیر اشاره داشت: 

-         تجهیزات دفاتر کاری

-         نوشت افزار و لوازم نقاشی

-         بخش لوازم التحریر

-         هدایا

-         بسته بندی

زمان برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر از تاریخ 26 تا 29 ژانویه خواهد بود که محل آن نیز در نمایشگاه مرکزی فرانکفورت بوده و علاقه مندانی که قصد شرکت در این رویداد را دارند بایستی از چند ماه قبل اقدام به دریافت و اخذ ویزای نمایشگاهی کشور آلمان داشته باشند تا بتوانند به موقع و در زمان مورد نظر خود در این نمایشگاه بزرگ حضور داشته باشند. 

 

 

 

برچسب ها

تا کنون هیچ برچسبی برای این نوشته وارد نشده است

سایر نوشته های مجله گردشگری

نمایشگاه های نوشت افزار ها و لوازم التحریر
نمایشگاه های نوشت افزار ها و لوازم التحریر

نمایشگاه لوازم التحریر فرانکفورت هر ساله فصل زمستان به مدت 4 روز در این شهر برگزار می شود که با داشت ...

غذای اورگانیک و نمایشگاه های مربوط به آن
غذای اورگانیک و نمایشگاه های مربوط به آن

نمایشگاه های مواد غذایی بهترین فرصت برای فعالان این عرصه است تا محصولات و کالاهای خود را بهتر به مرد ...

معرفی نمایشگاه بین المللی اسباب بازی
معرفی نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه اسباب بازی آلمان یکی از بی نظیرترین و بهترین نمایشگاه های موجود در این کشور می باشد که با د ...

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است