×

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانجو dental south china

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانجو dental south china / dental south china

توضیحات نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانجو dental south china

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجو dental south china در تاریخ 03 الی 06 مارس 2024 مصادف با 13 الی 16 اسفند 1402 برگزار می گردد.نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانگجوdental south china از اولین نمایشگاه های تجهیزات دندانپزشکی چین است.

وبسایت نمایشگاه :   www.dentalsouthchina.com

این نمایشگاه به عنوان بزرگ ترین، موثرترین رویداد دندانپزشکی همراه با بهترین خدمات در چین و حتی در آسیا، شناخته شده است. این نمایشگاه محصولاتی مثل ابزار دندانپزشکی را ارائه می دهد که خود شامل: ابزار عمومی دندانپزشکی، ابزار اندودانتیک، وسایل جراحی، ابزار و تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزار مکانیکی ترمیم، تجهیزات ارتودنسی، دستگاه بیهوشی دندانپزشکی، ابزار حفاظت از دندان و فیره می شود.در صنعت پزشکی و دارویی.

این نمایشگاه در ابتدا در سال ١٩٩٥ در ماه مارس برگزار شد و با تلاش شانزده ساله ی خود به جایگاه پیشتازی در چین رسید. این نمایشگاه بیش از ٣٠٠٠٠ بازدید کننده را از کشور ها و مناطق مختلف جهان جذب خود کرده است.نمایشگاه در این ١٦ سال آوازه ی خوبی کسب کرده است و به عنوان بزرگ ترین، موثر ترین رویداد دندانپزشکی همراه با بهترین خدمات در چین و حتی در آسیا، شناخته شده است. 

 

اطلاعات عمومی شهر گوانگجو

  .   گوانگجو مرکز و بزرگترین شهراستان گوانگ‌دونگ و قطب تجاری جنوب چین میباشد.

  .   گوانگجو شهری با تاریخی بیش از 2000 هزار سال است.

   . گوانگجو سومین شهر بزرگ چین پس از شانگهای و پکن و بزرگترین شهر در جنوب چین است.

   . گوانگجو در 120 کیلومتری شمال هنگ‌کنگ واقع شده است.

   .  طبق آخرین سرشماری جمعیت گوانجو بالغ بر  14میلیون و 500هزار نفر است.

   . مساحت گوانگجو: 7.434 کیلومتر مربع (پنچ برابر بزرگتر از تهران) است.

   . در سال 2008 گوانجو، در رده‌بندی شهرهای جهانی و بر اساس شاخصه‌های شهرهای جهانی به عنوان شهر جهانی بتا شناخته شده است.

.  گوانگجو بزرگترین بازار تجارت داخلی و مرکز توزیع پوشاک، کفش، عروسک و هدیه در چین است . گوانگجو در حال حاضر همچنین مرکز صنایع مهم چون تجهیزات راه و حمل و نقل، محصولات شیمیایی، فراورده‌های نفتی، فراورده‌های غذایی، محصولات چرم و دارو است.

.  در 20 سال اخیر گوانگجو همواره شاهد رشد اقتصادی سالانه 14% بوده است.

.  گوانگجو مهم‌ترین بندر عمیق آبی در راستای رودخانه مروارید است و منطقه تجاری مهم تجاری با هنگ‌کنگ به شمار می‌آید.

.  گوانگجو بزرگترین بازار تجارت داخلی و مرکز توزیعی را در چین داراست.

.  دولت محلی گوانگجو در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری بزرگی در زمینه ایجاد زیرساخت‌ها در شهر انجام داده و شبکه بزرگراه‌ها را در این شهر گسترش داده است.

. سیستم اتوبوس‌رانی و حمل و نقل گوانگجو شبکه ارتباطی کاملی را بین این شهر و شهرهای اطراف برقرار ساخته است.

. بندر گوانگجو پنجمین بندر بزرگ انتقال کالا در کشور چین با قابلیت سالانه بیش از 1.5 میلیون تی‌ای‌یو است.

. گوانگجو چهارمین شهر چین است که سیستم مترو را راه‌اندازی کرد.

. دولت گوانگجو به شدت به دنبال توسعه صنعت تکنولوژی‌های برتر است و خارجی‌ها را به سرمایه‌گذاری در این زمینه در گوانگجو ترغیب می‌نماید.

. گوانگجو قوی‌ترین مرکز توسعه نرم‌افزاری در منطقه را دارد و ظرفیت پهنای‌باند موجود، بیش از 90% شهر را پوشش داده شده است.

. در حال حاضر بیش از 20 شرکت از کمپانی‌های برتر دنیا در شهر گوانگجو شعبه و یا دفتر دارند.

. گوانگجو دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و در تابستان مرطوب؛ با درجه حرارت و رطوبت بالا و در زمستان معتدل و نسبتا خشک است. متوسط گرمای هوا در گوانگجو 26.3 و متوسط سرمای هوا در گوانگجو 18.9 درجه سانتی‌گراد در سال است. متوسط رطوبت هوا در گوانگجو در طول سال، 68% است.

نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی جنوب چین اولین نمایشگاه تاسیس شده و یکی از معتبرترین نمایشگاه های دندانپزشکی در چین است. این نمایشگاه آخرین محصولات و فناوری های دندانپزشکی را به نمایش می گذارد و در 27 سال از شهرت خوبی برخوردار است.

در سال 2021 ، با بهبود مداوم پیشگیری و کنترل اپیدمی چین ، DSC تلاش های خوبی را برای ارائه فرصت های تجاری، غنی سازی فعالیت های نمایشگاه و نوآوری خدمات انجام داد. DSC 2021 که توسط شرکت نمایشگاه بین المللی علم و فناوری گوانگجو اداره می شود ، منطقه ای از 55,000 متر مربع را پوشش می دهد ، بیش از 850 غرفه دار و حدود 60,000 بازدید کننده را به خود جلب می کند. در طول نمایشگاه بیش از 200 سمینار حرفه ای برگزار شد.

مزایای نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی جنوب چین (DSC)

 1. فعالیت های علمی معتبر و حرفه ای

علاوه بر تنوع غنی از محصولات دندانپزشکی ، Dental South China International Expo (DSC) همچنین به متخصصان دندانپزشکی سمینارهای علمی و فنی سطح بالایی را ارائه می دهد که معتبر، برش دهنده و کاربردی هستند و از این رو در صنعت از شهرت بالایی برخوردار هستند.

سالانه بیش از 160 سخنرانی توسط حدود 170 متخصص مشهور دندانپزشکی از داخل و خارج از کشور ارائه می شود که تقریبا همه شاخه های دندانپزشکی را پوشش می دهد. سمپوزیوم های مربوط به اندودنتیکس ، ایمپلنتولوژی دهان ، پروتز ، پریودنتزی ، ارتودنسی و بررسی رسمی موارد از محبوب ترین مورد دندانپزشکان است. نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی جنوب چین (DSC) از سال 2009 با انجمن های دندانپزشکی همکاری کرده و سمینارهای مشترکی را با آنها ترتیب داده است. این فعالیت های دانشگاهی سالانه نزدیک به 6000 دندانپزشک ، تکنسین دندانپزشکی و تولید کننده را به خود جلب می کند.

 1. گوانگجو یک شهر اقتصادی با نفوذ و گسترده ترین مرکز تجارت و محصولات دندانپزشکی در چین

مرکز گوانگجو، یک شهر مهم در چین و مرکز سیاست، اقتصاد ، فرهنگ و حمل و نقل در جنوب چین است که از سریعترین رشد اقتصادی برخوردار است. تولید ناخالص داخلی آن در سال 2010 در رتبه سوم قرار گرفت و به 1060.448 میلیارد یوان رسید.

گوانگجو قوی ترین اقتصاد چین است. پنج شاخص اقتصادی شامل، تولید ناخالص داخلی، خرده فروشی کالاهای مصرفی، مقدار واردات و صادرات، درآمد کل مالی و مانده سپرده ساکنان همیشه در چین رتبه اول را دارد.  

جمعیت گوانگجو از 100 میلیون نفر گذشته است. مردم جنوب چین از 400 میلیون نفر پیشی گرفته اند. دندانپزشکی استان گوانگجو بسیار سریع پیشرفت کرده است. گوانگجو در حال حاضر 10000 دندانپزشک دارد که هر ساله 6.5 درصد رشد می کند. اقتصاد پیشرفته، توانایی و نیاز مصرفی بالایی  را برای محصولات دندانپزشکی در سطح متوسط ​​و بالا را در این منطقه به وجود آورده است. گوانگجو به بزرگترین مرکز تجارت و مصرف محصولات دندانپزشکی در چین تبدیل شده است.

گوانگجو یکی از شهرهایی است که دارای بیشترین پیشرفت اقتصادی در صنعت نمایشگاه است. بزرگترین نمایشگاه جهان نمایشگاه واردات و صادرات چین (نمایشگاه کانتون)، بیش از 50 سال است که هر بهار و پاییز در گوانگجو برگزار می شود.

 1. گوانگجو - دروازه جنوبی چین به جهان

گوانگجو به مدت دو هزار سال ابتدایی ترین، قابل توجه ترین و مهمترین بندر چین برای تجارت خارجی بوده است. در سال 2010، میزان بار سالانه بندر گوانگجو به 411 میلیون تن رسید و در رتبه 7 جهانی قرار گرفت.

فرهنگ بالا، گشاده رو بودن، ثروتمند بودن و داشتن متان گوانجو را قادر می سازد تا پذیرای فرهنگ ها و محصولات مختلف در سراسر جهان باشد و آن را به بازار محورترین فروش محصولات دندانپزشکی در چین تبدیل کند. طبق این نظرسنجی، برای بسیاری از شرکتهای دندانپزشکی در دنیا، بهترین جای فروش برای آنها در چین گوانگجو و منطقه جنوب چین است. بنابراین، هر زمان که یک شرکت خارجی یا یک شرکت داخلی بخواهد بازار چین را جستجو کند، گوانگجو اولین انتخابش خواهد بود.

گوانگجو در مجاورت هنگ کنگ، ماکائو، تایوان و جنوب شرقی آسیا است و با این مناطق روابط تجاری نزدیک دارد. از دهه 90، چین به کشور تأمین کننده تجهیزات پزشکی در بازار جنوب شرقی آسیا تبدیل شده است. چین پس از آمریکا، ژاپن و آلمان به چهارمین کشور تأمین کننده تجهیزات پزشکی / مواد بهداشتی در جنوب شرقی آسیا تبدیل شده است.

با داشتن مزایای منحصر به فرد جغرافیایی، نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی گوانجو بهترین انتخاب برای غرفه داران در توسعه بازار چین و بازدید کنندگان حرفه ای داخلی و خارجی، به ویژه دندانپزشکان و نمایندگی های تجاری هنگ کنگ، تایوان، ماکائو و جنوب شرقی آسیا، است.

 1. تولید تجهیزات دندانپزشکی در چین

گوانگجو بزرگترین و مهمترین پایگاه تولید تجهیزات دندانپزشکی در چین است. طبق آمار اداره غذا و دارو بیش از 40٪ تجهیزات دندانپزشکی در گوانگجو تولید می شود.

استان گوانگجو همچنین گسترده ترین و بالاترین سطح را در آزمایشگاه های دندانپزشکی در چین دارد. نمایشگاه بین المللی Dental South China با داشتن مزایای منحصر به فرد صنعتی، انواع محصولات دندانپزشکی را جمع آوری می کند. محصولات پیشرفته دندانپزشکی وارداتی یا محصولات دندانپزشکی چینی با قیمت های مناسب را می توان در نمایشگاه پیدا کرد. این اولین و بهترین نمایشگاه دندانپزشکی در چین برای غرفه داران یا خریداران داخلی یا خارجی است.

 1. سالن نمایشگاه سومین مرکز نمایشگاهی بزرگ آسیا

نمایشگاه واردات و صادرات چین Pazhou سومین مرکز بزرگ نمایشگاهی آسیا  است. مرکز همایش و نمایشگاه بین المللی در حال حاضر با مساحت 330,000 متر مربع، بالترین استاندارد را دارا می باشد. سالن نمایشگاه واردات و صادرات چین به ارتقا سطح نمایشگاه DSC کمک خواهد کرد.

چرا این نمایشگاه

· انتخاب ارجح تر برای عرضه و تجارت محصول

· بازدیدکنندگان حرفه ای را در سراسر جهان جمع آوری می کند.

· نمایانگر یک سبک زندگی کاملا جدید است و روند صنعت را تعیین می کند.

· به شرکت ها کمک می کند تا بازارهای چین و خارج از کشور را کشف کنند.

 

 پلن های نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانجو dental south china
 • مدارک

  1) اصل گذرنامه .

  الف) مدت اعتبار حداقل 7 ماه از تاریخ ورود.

  2) 2 قطعه عکس 4×6 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید و جدید .

  3) تمکن مالی

   

 • موضوعات نمایشگاه

  • تجهیزات دندانپزشکی
  • محصولات مصرفی برای دندانپزشکان
  • ابزار و مواد برای جراحی فک و صورت
  • ابزار و یا مواد برای کانال ریشه
  • ابزار و مواد برای بیماری پریودنتال
  • ابزار و مواد برای ارتودنسی
  • ابزار و مواد برای کاشت
  • تجهیزات تکنسین های دندانپزشکی
  • محصولات مصرفی برای تکنسین های دندانپزشکی
  • آزمایشگاه های دندانپزشکی
  • محصولات / تجهیزات اشعه ایکس
  • داروسازی
  • محصولات ضد عفونی کننده
  • تجهیزات یا نرم افزارهای مدیریت بیمارستان
  • یکبار مصرف مواد دندانی
  • محصولات بهداشت دهان و دندان
  • سایر محصولات دندانپزشکی

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

کنگره پزشکی ضد پیری و زیبایی موناکو AMWC

کنگره پزشکی ضد پیری و زیبایی موناکو AMWC

کنگره جهانی پزشکی ضد پیری و زیبایی AMWC کنگره جهانی پزشکی ضد پیری و زیبایی در انجمن Grimaldi در م ...

از تاریخ 1403/1/8 تا تاریخ 1403/1/10
همین الان رزرو کن
کنوانسیون تجارت صنایع داروسازی، شیمی و پتروشیمی لیون

کنوانسیون تجارت صنایع داروسازی، شیمی و پتروشیمی لیون pch

pch کنوانسیون تجارت بین المللی صنایع داروسازی، شیمی و پتروشیمی این نمایشگاه از تاریخ 29 الی 30 ن ...

از تاریخ 1402/9/8 تا تاریخ 1402/9/9
همین الان رزرو کن
کنگره و نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی پاریس

کنگره و نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی پاریس adf

کنگره و نمایشگاه محصولات وتجهیزات دندانپزشکی ADF این نمایشگاه از تاریخ 28 نوامبر الی 2 دسامبر مصا ...

از تاریخ 1402/9/7 تا تاریخ 1402/9/11
همین الان رزرو کن

طراحی سایت و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است