×

نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover / domotex hannover

توضیحات نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover

نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex  Hannover

نمایشگاه دموتکس در تاریخ 11 الی 14 ژانویه 2024 مصادف با 21 الی 24 دی ماه 1402 برگزار خواهد شد. 

نمایشگاه بین المللی دموتکس آلمان در شهر هانوفر منعقد می شود و به عنوان معتبرترین نمایشگاه انواع کفپوش ها  و فرش ها در جهان شناخته شده است. این نمایشگاه ارائه کننده انواع قالی ها و قالیچه های دستباف مدرن و سنتی با کیفیت می باشد که کشورهای مختلفی همچون ایران، افغانستان، چین، نپال و پاکستان حضور دارند. در این نمایشگاه برندهای معروف فرش و کفپوش، محصولات خود را در معرض فروش قرار می دهند. نمایشگاه دموتکس آلمان به صورت کاملا انحصاری در زمینه فرش ها و کفپوش ها و معماری در جهان فعالیت می کند. نمایش مواد مجموعه سبز برای استفاده خلاقانه از مواد و الهام بخشیدن به همه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. در این نمایشگاه بین المللی از ارائه مواد پایدار، بهره وری منابع و اقتصاد دایره ای سود می برید.  Domotex on stage که دیدگاهی جامع ازچالش های طراحی پایدار ارائه می دهد. سخنرانان ازسیاست ها، انجمن ها، طراحی های داخلی و خرده فروشی ها در مورد مسائل آینده بحث خواهند کرد. The Green Collection که مجموعه سبز نقطه مرجعی برای هر فردی است که به دنبال اطلاعات در مورد محصولات پایدار است. از اهداف این مجموعه می توان به محصولات سازگار با محیط زیست، محصولات سالم، تولید پایدار و مسئولیت اجتماعی اشاره کرد.   تولیدکنندگان و تجار ایرانی نیز در این نمایشگاه فرش های دستباف و ماشین خود را در معرض نمایش قرار می دهند. سابقه شرکت تجار ایرانی در این نمایشگاه دارای قدمت بسیاری است و فرش های دستباف و ماشینی ایران در این نمایشگاه بسیار معروف هستند. به طوریکه در چند دهه اخیر ایران توانسته جایگاه خود را در عرضه آن ها بدست آورد. 

وبسایت نمایشگاه: www.domotex.de/en/

محصولات ارائه شده در نمایشگاه

 • انواع چسب ها و تعمیرات مناسب کفپوش ها
 • پوشش های سخت کف و کالاهای مرتبط
 • طراحی کفپوش ها
 • ارائه کفپوش های متنوع در طرح های متفاوت(کفپوش های چوبی، کفپوش های انعطاف پذیر، کفپوش های فضای باز، کفپوش های ارتجاعی و کفپوش های لمینیت)
 • لمینت ها، موکت ها، پارکت ها و کفپوش پارکت ها
 • الیاف، نخ و منسوجات
 • ارائه تنوعی از فرش ها، قالیچه های دستباف و فرش های ماشینی
 • پوشش های کف نساجی
 • کفپوش های مرتبط با نساجی 
 • ماشین آلات و لوازم نساجی
 • کاشی ها و ماشین آلات مرتبط با آنها
 • عرضه تنوعی از فرش های بافته شده مدرن 
 • عرضه تنوعی از فرش های بافته شده سنتی 
 • انواع پادری ها
 • قالیچه های تزیینی، تابلوهای فرش و گلیم های فرش 

پیشنهاد مطالعه: تور آنتالیا

جایگاه ایران در نمایشگاه دموتکس آلمان

با توجه به اینکه این نمایشگاه یک نمایشگاه بین المللی در عرضه فرش های دستباف و ماشینی، کفپوش و معماری است، هر ساله کشوهای بی شماری از نقاط مختلف جهان در آن شرکت می کنند. یکی از شرکت کنندگان اصلی این نمایشگاه در زمینه فرش های دستباف، ایران است. به جز ایران کشورهای دیگری در این زمینه با ایران رقابت می کنند. پاکستان، چین، افغانستان و نپال کشورهای رقیب ایران در بخش فرش های دستباف هستند. کیفیت فرش های دستباف ایران به همگان ثابت شده است و هر ساله خریداران زیادی به غرفه های ایرانی مراجعه می کنند. نمایشگاه دموتکس آلمان توانسته مسیری عالی برای صادرات فرش ایرانی به نقاط مختلف جهان باشد. تجار و تولیدکنندگان فرش در ایران هر ساله از این فرصت استثنایی استفاده می کنند.

نمایشگاه دموتکس

فعالیت های ارائه شده در نمایشگاه 

 • با برگزاری این نمایشگاه هر ساله مسابقه های مختلفی در زمینه های هنری همچون طراحی، خلاقیت، رنگ، نقش و... برگزار می شود. و در آخر مسابقه ۳ نفر انتخاب می شوند که به آن ها جوایز نفیسی داده می شود. همچنین در این بین به نفر برگزیده جایزه ی ویژه ای داده می شود و وی را به عنوان برگزیده نهایی به همگان معرفی می کنند. هر ساله تولید کنندگان ایرانی نیز در مسابقات نمایشگاه دموتکس آلمان شرکت می کنند و موفق به دریافت جوایز نفیسی شده اند. در تمام سال ها همیشه ایرانیان خوش درخشیدند، بطوریکه سالی بدون دریافت جایزه به کشور بازنگشتند.
 • ارائه کنفرانسی با موضوع کلیدی ارزش محور "Floored By Nature" در نمایشگاه Domotex برگزار می گردد که بحث های درجه یک در مورد موضوعاتی در زمینه های "بازارهای مرتبط"، "زندگی آگاهانه " و "طبیعت رنگارنگ" ارائه می گردد. 
 • مسابقه بین المللی در زمینه طراحی فرش سالیانه برگزار می گردد که جایزه ای هم اهدا می شود. جوایز طراحی فرش، یک نشان تمایز بین المللی است که به منظور قدردانی ازکیفیت و برتری طراحی در فرش ها و فرش های دستباف اعطا می شود. همچنین این جوایز با مشارکت مجلات COVER و HALI ارائه می شود. در ضمن جوایز طراحی فرش توسط هیئت داوران بین المللی متشکل از کارشناسان صنعت طراحی و فرش داوری می شود و اهدا می شود. هیئت داوران تمام آثار و فهرست نهایی برای هر یک از 8 دسته 3 فرش که با طراحی استثنایی، کیفیت و مهارت مشخص می شوند ارزیابی خواهند کرد.    

اهداف تجار ایرانی برای شرکت در نمایشگاه دموتکس

با وجود تحریم هایی که هر ساله بر ایران تحمیل می شود وضعیت صادرات فرش را دچار مشکل کرده است. با این وجود تجار و تولیدکنندگان فرش ایرانی ساکت نمانده اند و به دنبال راهکاری برای افزایش فروش خود هستند. نمایشگاه دموتکس آلمان یکی از بهترین مکان ها برای عرضه فرش های ماشینی و دستباف ایرانی است. این نمایشگاه جزو نمایشگاه های بین المللی است که می توان از آن برای فروش در سطح جهانی استفاده کرد. بیشتر اوقات نمایشگاه ها می تواند به افراد  در شناساندن محصولات شان کمک کند. در نهایت این نمایشگاه می تواند فرصتی ویژه برای تجار ایرانی باشد. بزرگترین هدفی که می تواند از نمایشگاه دموتکس آلمان داشت، شناساندن برند شرکت های ایرانی به کشورهای دیگر است. یافتن بازارهای هدف، فروش بیشتر، توسعه شرکت ها در عرصه بین المللی و افزایش صادرات از دیگر اهداف برای شرکت در این نمایشگاه است.

اهداف نمایشگاه دموتکس 

این گردهمایی هدفی بزرگ در زمینه عرضه فرش و کفپوش دارد که برقراری ارتباط و تعامل بین طراحان و تولید کنندگان فرش و کفپوش در جهان است که آن ها می توانند با شرکت در این نمایشگاه به این هدف مهم دست پیدا کنند. همچنین پروژه های تحقیقاتی فعلی، نگاهی اجمالی به آینده فرش ها و کفپوش ها ارائه می دهد. 

برند های شرکت کننده فرش دستباف ایرانی

برندهای ایرانی که در زمینه فرش دستباف در نمایشگاه دموتکس آلمان شرکت کرده اند به شرح ذیل هستند:

فرش مولائیان از انگلیس در این نمایشگاه از جانب ایران شرکت کرده است. همچنین برندهای ایرانی که از کشور آلمان شرکت کرده اند شامل: فرش معتمدی، فرش میرزایی، فرش ستار، فرش فرهادیان، فرش بیدآبادی، بازرگانی اکبر، فرش امینی، فرش مدام، فرش نظیری، فرش میرزازاده، فرش حسین رضوانی، فرش فرهادیان، اتحادیه فرش روستایی و فرش برهانی است. فرش یلدای کویر، فرش همای ایرانی، فرش برادران زیادی، قالیبافان ورامین، بازرگانی صنم و قالی صفری از دیگر شرکت کنندگان برند ایرانی از خود کشور ایران هستند که در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

نمایشگاه فرش آلمان

 

.

 

.پلن های نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  •  فرش های دستباف مدرن و سنتی
  •  پارکت ها و کفپوش های متنوع 
  • قالیچه های تزیینی، تابلوهای فرش، گلیم فرش و پادری ها 
  • پایداری در تولید فرش ها و کفپوش ها
  • فرآیندهای تولید بدون آلودگی و صرفه جویی در انرژی
  • محصولات سالم و سازگار با محیط زیست
  • مسئولیت اجتماعی( موضع گیری فعال در مقابل کودکان و کار اجباری، مسئولیت اجتماعی-اخلاقی و تجارت منصفانه)
  • بهره وری منابع و اقتصاد دایره ای
  • راه حل های دیجیتالی

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه بین‌المللی صنایع فرهنگی چین (ICIF)

نمایشگاه صنایع فرهنگی چین

نمایشگاه بین المللی صنایع فرهنگی چین (ICIF) نمایشگاه بین المللی صنایع فرهنگی چین (ICIF) ژوئن 20 ...

از تاریخ 1403/3/12 تا تاریخ 1403/3/12
همین الان رزرو کن
نمایشگاه صنایع دستی، مد و اوقات فراغت پاریس

نمایشگاه صنایع دستی، مد و اوقات فراغت پاریس Foire Internationale De Paris

نمایشگاه صنایع دستی، مد و اوقات فراغت پاریس Foire Internationale De Paris این نمایشگاه بین الم ...

از تاریخ 1403/2/12 تا تاریخ 1403/2/23
همین الان رزرو کن
نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین Bazzar

نمایشگاه صنایع دستی برلین Bazzar نمایشگاه صنایع دستی برلین (Bazaar Berlin) از 06 الی 10 نوامبر 20 ...

از تاریخ 1403/8/16 تا تاریخ 1403/8/20
همین الان رزرو کن

طراحی سایت و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است