×

نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover

زمان این نمایشگاه به پایان رسیده

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover / domotex hannover

توضیحات نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover

نمایشگاه دموتکس 2022 کنسل شده است. 

نمایشگاه بین المللی دموتکس آلمان در شهر هانوفر منعقد می شود و به عنوان معتبرترین نمایشگاه کفپوش و فرش در جهان شناخته شده است. در این نمایشگاه برندهای معروف فرش و کفپوش محصولات خود را در معرض فروش قرار می دهند. نمایشگاه دموتکس آلمان به صورت کاملا انحصاری در زمینه فرش و کفپوش و معماری در جهان فعالیت می کند. تولیدکنندگان و تجار ایرانی نیز در این نمایشگاه فرش های دستباف و ماشین خود را در معرض نمایش قرار می دهند. سابقه شرکت تجار ایرانی در این نمایشگاه دارای قدمت بسیاری است و فرش های دستباف و ماشینی ایران در این نمایشگاه بسیار معروف هستند. به طوریکه در چند دهه اخیر ایران توانسته جایگاه خود را در عرضه آن ها بدست آورد.

وبسایت نمایشگاه: www.domotex.de/en/

جایگاه ایران در نمایشگاه دموتکس آلمان

با توجه به اینکه این نمایشگاه یک نمایشگاه بین المللی در عرضه فرش های دستباف و ماشینی، کفپوش و معماری است، هر ساله کشوهای بی شماری از نقاط مختلف جهان در آن شرکت می کنند. یکی از شرکت کنندگان اصلی این نمایشگاه در زمینه فرش های دستباف ایران است. به جز ایران کشورهای دیگری در این زمینه با ایران رقابت می کنند. پاکستان، چین، افغانستان و نپال کشورهای رقیب ایران در بخش فرش های دستباف هستند. کیفیت فرش های دستباف ایران به همگان ثابت شده است و هر ساله خریداران زیادی به غرفه های ایرانی مراجعه می کنند. نمایشگاه دموتکس آلمان توانسته مسیری عالی برای صادرات فرش ایرانی به نقاط مختلف جهان باشد. تجار و تولیدکنندگان فرش در ایران هر ساله از این فرصت استثنایی استفاده می کنند.

نمایشگاه دموتکس

فعالیت های نمایشگاه دموتکس آلمان

با برگزاری این نمایشگاه هر ساله مسابقه های مختلفی در زمینه های هنری همچون طراحی، خلاقیت، رنگ، نقش و... برگزار می شود. و در آخر مسابقه ۳ نفر انتخاب می شوند و به آن ها جوایز نفیسی داده می شود. همچنین در این بین به نفر برگزیده جایزه ی ویژه ای داده می شود و وی را به عنوان برگزیده نهایی به همگان معرفی می کنند. هر ساله تولید کنندگان ایرانی نیز در مسابقات نمایشگاه دموتکس آلمان شرکت می کنند و موفق به دریافت جوایز نفیسی شده اند. در تمام سال ها همیشه ایرانیان خوش درخشیدند، بطوریکه سالی بدون دریافت جایزه به کشور بازنگشتند.

اهداف تجار ایرانی برای شرکت در نمایشگاه دموتکس

با وجود تحریم هایی که هر ساله بر ایران تحمیل می شود وضعیت صادرات فرش را دچار مشکل کرده است. با این وجود تجار و تولیدکنندگان فرش ایرانی ساکت نمانده اند و به دنبال راهکاری برای افزایش فروش خود هستند. نمایشگاه دموتکس آلمان یکی از بهترین مکان ها برای عرضه فرش های ماشینی و دستباف ایرانی است. این نمایشگاه جزو نمایشگاه های بین المللی است که می توان از آن برای فروش در سطح جهانی استفاده کرد. بیشتر اوقات نمایشگاه ها می تواند به افراد  در شناساندن محصولات شان کمک کند. در نهایت این نمایشگاه می تواند فرصتی ویژه برای تجار ایرانی باشد. بزرگترین هدفی که می تواند از نمایشگاه دموتکس آلمان داشت، شناساندن برند شرکت های ایرانی به کشورهای دیگر است. یافتن بازارهای هدف، فروش بیشتر، توسعه شرکت ها در عرصه بین المللی و افزایش صادرات از دیگر اهداف برای شرکت در این نمایشگاه است.

هدف نمایشگاه دموتکس آلمان

این گردهمایی هدفی بزرگ در زمینه عرضه فرش و کفپوش دارد که برقراری ارتباط و تعامل بین طراحان و تولید کنندگان فرش و کفپوش در جهان است که آن ها می توانند با شرکت در این نمایشگاه به این هدف مهم دست پیدا کنند.

برند های شرکت کننده فرش دستباف ایرانی

برندهای ایرانی که در زمینه فرش دستباف در نمایشگاه دموتکس آلمان شرکت کرده اند به شرح ذیل هستند:

فرش مولائیان از انگلیس در این نمایشگاه از جانب ایران شرکت کرده است. همچنین برندهای ایرانی که از کشور آلمان شرکت کرده اند شامل: فرش معتمدی، فرش میرزایی، فرش ستار، فرش فرهادیان، فرش بیدآبادی، بازرگانی اکبر، فرش امینی، فرش مدام، فرش نظیری، فرش میرزازاده، فرش حسین رضوانی، فرش فرهادیان، اتحادیه فرش روستایی و فرش برهانی است. فرش یلدای کویر، فرش همای ایرانی، فرش برادران زیادی، قالیبافان ورامین، بازرگانی صنم و قالی صفری از دیگر شرکت کنندگان برند ایرانی از خود کشور ایران هستند که در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

نمایشگاه فرش آلمان

انواع محصولات ارائه شده در نمایشگاه دموتکس

در این نمایشگاه همانند دیگر نمایشگاه ها محصولات مختلفی ارائه می شود که به بعضی از آن ها در ادامه اشاره می کنیم.

انواع چسب ها و تعمیرات مناسب کفپوش ها: از این محصول می توانید برای تعمیر و چسباندن انواع کفپوش ها استفاده کنید.

قالی و قالیچه دستباف: این محصول جزو بهترین و باکیفیت ترین محصولات ارائه شده در این نمایشگاه است. در این زمینه کشورهایی همچون ایران، افغانستان، چین، نپال و پاکستان شرکت می کنند. قالیچه های تزئینی، تابلو فرش، گلیم فرش و انواع فرش های دستباف جزو این محصولات هستند. با وجود سلیقه های مختلف سعی شده است نمونه های مدرن و سنتی در این زمینه تولید شود.

از دیگر محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می توان به کفپوش چوب پنبه ای، انواع پارچه بافته، الیاف و نخ، کفپوش لمینتی، پادری و سیستم های تمیز کننده، پوشش های بیرونی، پارکت و کفپوش چوبی، کف پوش های انعطاف پذیر و طراحی شده، پوشش کف نساجی و... اشاره کرد.پلن های نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه
 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه صنایع دستی برلین

نمایشگاه صنایع دستی برلین Bazzar

نمایشگاه صنایع دستی برلین (Bazaar Berlin) از 2 الی 6 نوامبر 2022 مصادف با 11 الی 15 آبان 1401 در شه ...

از تاریخ 1401/8/11 تا تاریخ 1401/8/15
همین الان رزرو کن

نمایشگاه صنایع دستی MIDA

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی فلورانس رویدادی است که در تاریخ 23 آپریل الی 1 می 2022 مصادف با 3 الی ...

از تاریخ 1401/2/3 تا تاریخ 1401/2/11
همین الان رزرو کن

نمایشگاه دموتکس آلمان Domotex Hannover

نمایشگاه دموتکس 2022 کنسل شده است. نمایشگاه بین المللی دموتکس آلمان در شهر هانوفر منعقد می شود و ...

تاریخ شروع: 2023 تاریخ پایان: 2023
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است