×

نمایشگاه دروپا آلمان Drupa

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه دروپا آلمان Drupa / drupa

توضیحات نمایشگاه دروپا آلمان Drupa

نمایشگاه دروپا Drupa

نمایشگاه دروپا آلمان Drupa در تاریخ 28 می الی 7 ژوئن 2024 مصادف با 8 الی 18 خرداد 1403 در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می گردد.

آدرس وبسایت: www.drupa.com

دروپا بزرگترین نمایشگاه تجهیزات چاپ در جهان است که هر چهار سال یکبار توسط مس دوسلدورف در دوسلدورف، نوردراین وستفالن آلمان برگزار می‌شود. دروپا واژه‌ای است مرکب از کلمات آلمانی DRU و PA؛ چاپ و کاغذ به ترتیب.

 با کمک تکنولوژی های مدرن و راه حل های جدید، این رویداد زمینه هایی مانند محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی را پوشش می دهد. دروپا از لحاظ اندازه، کستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص به شمار می رود و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه ١١ روزه برای پرینت خلاقانه و راهکار های میان رسانه ای و تکنولوژیهای آینده و کاربرد های صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت پرینت محسوب می شود.

دروپا ٢٠٢٠:

نمایشگاه دروپا از لحاظ اندازه، گستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص در صنعت چاپ و تبلیغات به شمار می رود و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه ١١ روزه برای چاپ خلاقانه و راهکارهای میان رسانه ای و تکنولوژی های آینده و کاربردهای صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت چاپ محسوب می شود.
نگرش های دروپا برای آینده:

امروزه واضح است که دنیای فیزیکی و تکنولوژی همچون دنیای آنلاین و آفلاین در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به یکدیگر می باشند. رویکرد آینده دروپا پیشنهادی برای تمام کسانی است که در حال تجربه توسعه مرحله جدیدی از صنعت چاپ هستند. نمایش ها و رویدادهای پر شماری برای شما آماده خواهد شد که شما را وادار به فکر کردن در مورد راه حل های جدید نموده و به دورنماهای جدیدی از شغلتان اشاره می نماید.
صنعت چاپ و رسانه در حال تغییر است. تکنولوژی های جدیدی در حال توسعه هستند. دروپا با تم های برجسته چاپ، پرینت کاربردی، بسته بندی محصولات، پرینت سه بعدی و پرینت سبز به این تغییرات پاسخ داده و در حال بازگشایی گروه جدیدی از بازدیدکنندگان تحت عنوان هنر تکنولوژی و راهکارهای جدید می باشد.

دروپا کیفیت و کمیت را در کنار هم عرضه می کند: مدیران برتر، تصمیم گیرندگان و بازدید کنندگان تجاری از صنعت های مختلف و گسترده، از دروپا بازدید می نمایند.

دروپا محل نمایش جهانی این ابداعات است. دروپا مکانی است که در آن متخصصان آینده گرای صنعت نشر و چاپ و رسانه، شرکت های خلاق و نوآور را ملاقات می کنند و با استراتژی های بصری ارتباط برقرار می نمایند. پس نمایش های ویژه دروپا را از دست ندهید.
چه چیزی دروپا را بسیار موفق می کند:

 • کمپانی های خلاق و جوان از دروپا به عنوان سکو پرتابی استفاده می نمایند تا وارد صنعت نشر بین المللی شوند.
 • غرفه داران دروپا می توانند حضورشان را با افزایش نمایش میزان خلاقیت طرح هاشان پر رنگ تر نمایند.
 • رهبران بازار و تجارت تکنولوژی های پیشرو بسیار مهم هستند ولی همچنین شرکت های جدید نرم افزاری نیز به همان اهمیت اند و دروپا به آن ها نیز ارج نهاده و ارزش قائل است.

آینده ٣٠٠٠ متر مربعی:

دروپا در سالن ٧ به ٦ پارک موضوعی تقسیم شده که شرکت ها می توانند غرفه هایشان را در ابعاد ٦ و ٩ و ١٢ متر مربع برگزار نمایند. طراحی دروپا به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا با راهنماهای موجود به راحتی بتوانند به غرفه داران خارق العاده دروپا برسند.

از ماه فوریه، شرکت‌ها توانسته‌اند برای دروپا 2024 ثبت نام کنند و اکنون روند بسیار مثبتی در حال ظهور است. بازیگران مشهور جهانی و تازه واردان در کل زنجیره ارزش چاپ و بسته بندی از مجموع 32 کشور در حال حاضر در این بخش حضور دارند.

دروپا تحت شعار "ما آینده را می آفرینیم" به عنوان یک نقطه گردهمایی جهانی برای ارائه دیدگاه های صنایع چاپ و بسته بندی عمل خواهد کرد. این نسخه به طور خاص بر روی روندهای بزرگ پایداری و دیجیتالی شدن و همچنین تأثیر آنها بر فرآیندها، محصولات، مدل های تجاری پایدار و آینده صنعت تمرکز خواهد کرد.

والتر کورز، عضو هیئت مدیره LEONHARD KURZ Stiftung & Co. KG توضیح می دهد: «دروپا مرتبط ترین نمایشگاه تجاری برای صنعت گرافیک است. همه تصمیم گیرندگان، مبتکران و همچنین ارائه دهندگان و پردازشگرهای فناوری های پیشرو در اینجا گرد هم می آیند، راه حل های خود را ارائه می دهند و از روندهای جدید شگفت زده می شوند.

برای شرکت‌های علاقه‌مند، دروپا بسته‌های انحصاری «نمایشگاه پلاتینیوم» (که قبلا فروخته شده‌اند)، در کنار بسته‌های «نمایشگاه طلایی» و «نمایشگاه نقره‌ای» خود به تعداد محدود ارائه می‌کند.

اگرچه کمتر از دو سال تا شروع نمایشگاه تجاری باقی مانده است، اما برنامه ریزی در حال انجام است.غرفه داران می توانند تا اواخر اکتبر 2022 از طریق www.drupa.de به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

دروپا 2024 به عنوان مرکز برتر جهانی برای راه حل های چاپی و متقابل رسانه ای بازخواهد گشت. پس از اینکه نمایشگاه تجاری چهارساله مجبور شد نسخه 2020 خود را به دلیل خطرات و محدودیت‌های مرتبط با ویروس کرونا حذف کند، انتظار می‌رود بیش از 250000 متخصص از سالن های مسه دوسلدورف در 11 روز نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

بیش از 1800 تولید کننده و تامین کننده صنعت چاپ و بسته بندی، نوآورانه ترین پیشنهادات خود را در نمایشگاه drupa دوسلدورف ارائه خواهند کرد. غرفه داران، دروپا را به دلیل کسب و کار و فرصت های شبکه ای برجسته آن یک امر ضروری می دانند. این بستر عالی برای ارتباط با گروه‌های هدف جدید، از جمله بازدیدکنندگان تجاری از بازارها و بخش‌های مختلف بین‌المللی مانند انتشارات، تبلیغات، بسته‌بندی یا چاپ صنعتی است.

دروپا 2024 علاوه بر فرصتی برای برقراری تماس‌های جدید، ایجاد سرنخ و ایمن کردن سفارش‌های قابل توجه از شرکت‌های سراسر جهان، بار دیگر به شرکت‌کنندگان خود دسترسی به آخرین بینش‌های صنعت، اخبار بازار و پیشرفت‌های فناوری در چاپ را ارائه می‌دهد. بخش جدیدی از این برنامه، نمایشگاه نساجی Touchpoint خواهد بود که نمایش‌ها و نمایش‌های ویژه‌ای را ارائه می‌کند که نشان‌دهنده اهمیت روزافزون چاپ دیجیتال منسوجات در این بخش است.

بیش از 1800 شرکت از 54 کشور نوآوری های خود را در نسخه قبلی دروپا به نمایش گذاشتند. بیش از 1800 روزنامه نگار از 73 کشور و 260000 بازدید کننده از 183 کشور به آنها پیوستند. با توجه به این نتایج، دروپا 2024 با انتظارات زیادی در انتظار است.

چه کسانی را می توانید آنجا ملاقات کنید

اکثر شرکت کنندگان از خارج از کشور به دروپا دوسلدورف می آیند. شرکت های اروپایی بر صحنه تسلط دارند و پس از آن شرکت های آسیایی، آمریکایی، آفریقایی و استرالیایی قرار دارند. تولیدکنندگان، طراحان، ارائه‌دهندگان خدمات چاپ، مهندسان، متخصصان فناوری اطلاعات و کارشناسان بسته‌بندی در دروپا همدیگر را ملاقات می‌کنند.

برگزارکنندگان نمایشگاه Drupa 2024 از طریق دیوارهای پارتیشن شفاف، علامت‌گذاری فاصله، علائم اطلاعاتی و سیستم‌های راهنمایی بازدیدکنندگان، محیطی «امن» را برای بازدیدکنندگان و غرفه‌داران ایجاد کرده‌اند.

ضدعفونی‌سازی به‌موقع در ورودی سالن، ترانزیشن‌های سراسر سالن و امکانات سرویس بهداشتی را تجربه خواهید کرد. همراه با دروازه‌های ورودی و خروجی جداگانه در Drupa Dusseldorf 2024، برخلاف هر زمان دیگری، دروازه‌های عریضی برای جلوگیری از شلوغی و در عین حال حرکت آسان مردم وجود دارد.

سیستم‌های تهویه هوا با کارایی بالا در سراسر سالن‌ها نصب می‌شوند تا جریان هوای طبیعی به داخل جریان پیدا کند و در عین حال تنفس در کل نمایشگاه دروپا 2024 دوسلدورف آلمان را ایمن کند. نمایشگاه تجاری دروپا دوسلدورف برای تنظیم ثبت نام آنلاین، جریان جمعیت و ظرفیت بازدیدکنندگان از نزدیک نظارت خواهد شد.

لیست عمده محصولات نمایشگاه چاپ و بسته بندی آلمان، دروپا ٢٠٢٠:

 • تجهیزات و لوازم طراحی  و پیش از چاپ
 • تجهیزات و لوازم چاپ
 • تجهیزات و لوازم پس از چاپ و تکمیلی
 • کاغذ و مقوا و سایر محصولات کاغذی
 • مرکب و مواد مصرفی
 • قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات چاپ
 • خدمات و نرم افزارهای چاپ


پلن های نمایشگاه دروپا آلمان Drupa
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  • تجهیزات و لوازم طراحی  و پیش از چاپ
  • تجهیزات و لوازم چاپ
  • تجهیزات و لوازم پس از چاپ و تکمیلی
  • کاغذ و مقوا و سایر محصولات کاغذی
  • مرکب و مواد مصرفی
  • قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات چاپ
  • خدمات و نرم افزارهای چاپ

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه چاپ و بسته بندی Allinprint

نمایشگاه چاپ و بسته بندی Allinprint

نمایشگاه چاپ و بسته بندیAllinprint این نمایشگاه دوبار در سال از تاریخ 28 الی 31 اکتبر 2024 مصادف ...

از تاریخ 1403/8/7 تا تاریخ 1403/8/10
همین الان رزرو کن
نمایشگاه چاپ تایلند

نمایشگاه چاپ تایلند

نمایشگاه چاپ تایلند ASIA PRINT EXPO این نمایشگاه تجاری بین المللی که به راه حل های چاپ و علامت گذ ...

تاریخ شروع: 20204 تاریخ پایان: 2024
همین الان رزرو کن
نمایشگاه بسته بندی و چاپ آسیا تایلند

نمایشگاه بسته بندی و چاپ آسیا تایلند

نمایشگاه بسته بندی و چاپ آسیا تایلند PACK PRINT INTERNATIONAL این نمایشگاه بین المللی در زمینه بس ...

از تاریخ 1404/2/18 تا تاریخ 1404/2/20
همین الان رزرو کن

طراحی سایت و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است