×

نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف K

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف K / k

توضیحات نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف K

این نمایشگاه از 19 الی 26 اکتبر 2022،مصادف با 27 مهر الی 4 آبان 1401 خورشیدی در دوسلدورف آلمان برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه ها در هر صنعت و حرفه ای سبب رونق و نوآوری در آن زمینه می شوند. به همین دلیل نمایشگاه های بین المللی و بزرگی در هر صنعتی در کشورهای مختلف برگزار می شود. نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف یکی از این نمایشگاه های بزرگ و معتبر است که در هر بار برگزاری بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می نماید. در این متن قصد داریم به این نمایشگاه پلاستیک بپردازیم و این نمایشگاه را از جهت های مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

وبسایت نمایشگاه: www.k-online.com/

نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف K

این نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان در صنعت پلاستیک و لاستیک در شهر دوسلدورف برگزار می گردد. نمایشگاه شماره یک تجارت پلاستیک و لاستیک جهان، نگاهی دقیق به حوزه های کاربردی پلاستیک می اندازد، نوآوری های تکنولوژیکی را برجسته می کند و چالش های کلیدی پیش روی صنعت را مورد بحث قرار می دهد. نقطه شروعی برای شرکت های جوان و نوآوری هایی که در حال ورود به دنیای صنعت پلاستیک و لاستیک هستند، می باشد. 20 درصد از پلاستیک های مصرفی در اروپا در بخش ساختمان و ساخت وساز استفاده می شود. چون پلاستیک ها بادوام، مقاوم در برابر خوردگی، سبک وزن و مقرون به صرفه هستند بنابراین ساخت و ساز سازگار با آب و هوا با این مواد را امکان پذیر می سازد. از پلاستیک ها و پلیمرها در صنعت خودروسازی، الکترونیک ها، طب مدرن و صنعت ساخت و ساز به منظور ساختن آینده ای پایدار استفاده می شود. 

این نمایشگاه، گروه های بازدیدکننده زیر را مورد هدف قرار می دهد:

فناوری پزشکی، مهندسی دقیق، فناوری ارتباطات و اطلاعات، فناوری انرژی، کشاورزی، ورزش، اوقات فراغت، سایر صنایع، دانشکده های فنـــــی و صنایع دستی

محصولات ارائه شده در نمایشگاه

مواد اولیه و کمکی 

محصولات نیمه تمام

قطعات فنی و پلاستیک های تقویت شده

مواد اولیه و مواد کمکی پلیمریزاسیون

ماشین آلات و تجهیزات صنایع پلاستیک و لاستیک

تولید محصولات پلاستیکی و صنایع شیمیایی

تولید و فرآوری پلاستیک

ساخت ماشین آلات و بسته بندی

توزیع و ساخت وسایل نقلیه

موضوعات ارائه شده در نمایشگاه

بازیافت کامپوزیت ها، استانداردسازی مواد بازیافتی، ریز ذرات در محیط، پلاستیک های قابل تجزیه زیستی

دیجیتالی شدن( نشانگرهای دیجیتالی)

حفاظت از محیط زیست، آب و هوا و حفاظت از محیط دریاها و اقیانوس ها

اهداف تجار ایرانی برای شرکت در نمایشگاه

انجمن آکادمی فرصتی را در اختیار غرفه داران و بازدیدکنندگان تجاری می گذارد تا دیدگاه های جدید را کشف کنند و فراتر از وضعیت موجود فکر کنند. همچنین دانشگاه ها، کالج ها و موسسات، آخرین نتایج کار تحقیقاتی را در صنعت فوق ارائه دهند. 

  

نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف

در نمایشگاه ها این فرصت مهیا می شود تا مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بتوانند بدون هیچ واسطه ای با یکدیگر در ارتباط بوده و بدین شکل از نظرها و نیازهای یکدیگر با خبر شوند. همچنین ارائه ی جدیدترین تکنولوژی ها در آن زمینه می تواند زمینه ساز پیشرفت بیشتر و رونق کسب و کار افراد شود. به همین دلیل است که برگزاری نمایشگاه های بزرگ و معتبر در هر صنعت و زمینه ای بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است. شهر دوسلدورف واقع در کشور آلمان میزبان نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف می باشد که در چند دهه ی اخیر لقب بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی پلاستیک را به خود اختصاص داده است. نمایشگاه دوسلدورف در واقع در هر سه سال یک بار در این شهر برگزار می شود و میزبان تولید کنندگان، مصرف کنندگان و هر شرکت یا شخصی است که به نوعی با پلاستیک در ارتباط است. در این نمایشگاه جدیدترین تکنولوژی ها، پیشرفت ها در زمینه ی فنی و همچنین رویکردی از روند در آینده ارائه می شود و به همین دلیل مورد توجه افراد در همه ی دنیا واقع می شود.

نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف

محصولات اصلی در نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف

از اصلی ترین مواردی که در این نمایشگاه جایگاه دارند مواد اولیه و کمکی هستند. در واقع موادی که خام و برای ساخت محصولات و مشتقات پلاستیکی مورد استفاده واقع می شود در دسته بندی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می باشند. پلاستیک های تقویت شده و همچنین محصولاتی که به صورت نیمه تمام می باشند یعنی هنوز مراحلی برای ساخت آن ها به طور کامل باقی مانده است نیز دسته ی دیگری از موارد ارائه شده در این نمایشگاه می باشند. اما از دیگر موارد اصلی که در نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف عرضه و نمایش داده می شود، ماشین ها و دستگاه ها و خدماتی هستند که در صنعت پلاستیک ارائه می شوند. اما هر کدام از این دسته بندی ها که ذکر کردیم به مواردی کوچک تر از قبیل مواد خام شامل رزین ها، فوم ها، لاستیک ها، ترکیبات رنگ، چسب ها، فیبر ها و... تقسیم می شوند. ماشین ها و دستگاه هایی که در نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف به نمایش گذاشته می شوند نیز شامل دستگاه های بازیافت، دستگاه هایی برای پایان کار، جوشکاری، قالب ریزی و... می باشند. همان طور که گفته شد گستردگی و تنوع در این نمایشگاه بسیار زیاد است.

بازدیدکنندگان نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف

بازدید کنندگانی که از نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف دیدن می کنند به چند گروه تقسیم و طبقه بندی می شوند. تولید کنندگان محصولاتی که از پلاستیک تهیه شده است از اولین گروه هایی هستند که در این نمایشگاه حضور داشته و محصولاتشان را ارائه و معرفی می کنند. اما شرکت ها و اشخاصی که در صنعت شیمی مشغول هستند و کسب و کاری در این صنعت دارند نیز می توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند؛ زیرا همان طور که می دانید پلاستیک و مشتقات ساخته شده از آن وابسته به علم شیمی بوده و افرادی که در زمینه ی صنعت شیمی فعالیت می کنند، می توانند به این نمایشگاه مرتبط باشند.

تولید یا پردازش لاستیک ها نیز وابسته به این نمایشگاه بوده و کسانی که به این کار می پردازند نیز از شرکت کنندگان و بازدید کنندگان نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف می باشند. سازنده های ماشین ها و دستگاه های مرتبط که در قبل نیز به آن اشاره کردیم، شرکت هایی که در زمینه ی بسته بندی و یا توزیع فعالیت دارند، افرادی که در زمینه های برق، ساخت و ساز ساختمان ها، هوافضا، فناوری پزشکی، کشاورزی و دیگر صنایع فعالیت می کنند، همگی از بازدیدکنندگان نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف به حساب می آیند.

نمایشگاه پلاستیک آلمان

آمار نمایشگاه های قبلی پلاستیک دوسلدورف

نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف یکی از نمایشگاه های بزرگ، بین المللی و معتبر است که هر سه سال یک بار بازدید کنندگان و شرکت کنندگان زیادی را به این شهر می کشاند. نوآوری و تاثیر این نمایشگاه بر روی رونق و پیشرفت کسب و کار باعث شده است که رضایت زیادی از بازدید این نمایشگاه برای افراد حاصل شود. در آخرین نمایشگاهی که در تاریخ 2016 برگزار شد 3285 غرفه از 61 کشور در دنیا وجود داشت که مجموعا 230000 بازدید کننده را از حدود 160 کشور به خود جلب کرد. این تعداد از بازدید کننده و شرکت کننده می تواند به خوبی بیان گر بزرگی و معتبر بودن نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف باشد. این نمایشگاه  از تاریخ 27 مهر ماه آغاز و تا 04 آبان ماه سال 1401 ادامه می یابد.

خدمات مسافرتی و تجاری ارائه شده

از جمله خدمات مسافرتی که در نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان ارائه می شود، تور بازدید از نمایشگاه، رزرو هتل و بلیط هواپیما، اخذ ویزای کشور آلمان، خدمات حمل و نقل و همچنین برخورداری از بیمه ی مسافرتی می باشد. اما خدماتی نیز در زمینه ی تجاری به افرادی که بازدید کننده ی نمایشگاه هستند ارائه می شود. اگر قصد برخورداری از یک غرفه را دارید، رزرو غرفه و غرفه سازی از جمله ی این خدمات می باشد؛ اما توانایی گرفتن مشاوره و داشتن قرارهای ملاقات می تواند از مهم ترین خدماتی باشد که در این زمینه عرضه می شود؛ زیرا این قرارها و مشاوره ها با افراد متخصص و ماهر و با تجربه این امکان را به شما می دهد تا در زمینه ی کسب و کارتان بتوانید به بهترین شکل ممکن عمل کرده و به رونق برسید. به طور حتم بهره مندی از تجربه های و مشاوره های افراد حاذق می تواند یکی از نقاط مثبت این نمایشگاه برای شما محسوب شود. پذیرایی و برخورداری از تشریفات در طول زمان نمایشگاه نیز از دیگر خدماتی است که به شما در نمایشگاه پلاستیک دوسلدورف عرضه می شود.

نمایشگاه لاستیک و پلاستیک آلمانپلن های نمایشگاه پلاستیک و لاستیک دوسلدورف K
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  • مواد اولیه کمکی
  • محصولات نیمه تمام، قطعات فنی و پلاستیک تقویت شده
  • ماشین آلات و تجهیزات برای صنایع پلاستیک و لاستیک
  • خدمات برای صنایع پلاستیک و لاستیک

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه پلاستیک استانبول Plast Eurasia

نمایشگاه پلاستیک استانبول Plast Eurasia

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک استانبول در تاریخ 23 تا 26 نوابر 2022 در مرکز همایش و کنگره T uu ...

از تاریخ 1401/9/2 تا تاریخ 1401/9/5
همین الان رزرو کن
نمایشگاه صنایع شمیایی و پلاستیک هند

نمایشگاه صنایع شمیایی و پلاستیک هند CHEM

نمایشگاه صنایع شمیایی و پلاستیک هند CHEM در تاریخ 18 الی 19 آپریل 2023 مصادف با 29 الی 30 فروردین 14 ...

از تاریخ 1402/2/9 تا تاریخ 1402/2/10
همین الان رزرو کن
نمایشگاه بین المللی پلاستیک و کامپوزیت

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و کامپوزیت PLASTEX

نمایشگاه لاستیک و پلاستیک برنو PLASTEX BRNO که در تاریخ 4 الی 7 اکتبر 2022 مصادف با 12 الی 15 مهر 1 ...

از تاریخ 1401/7/12 تا تاریخ 1401/7/15
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است