×

درباره تور نمایشگاهی | نمایشگاه کتاب آلمان - گیلوا گشت / FRANKFURTER BUCHMESSE

توضیحات تور نمایشگاهی | نمایشگاه کتاب آلمان - گیلوا گشت

نمایشگاه کتاب آلمان بزرگترین نمایشگاه تجاری کتاب دنیا می باشد که هر ساله در کشور آلمان و در شهر فرانکفورت برگزار می شود، این نمایشگاه هر ساله میزبان بسیاری از مردم از سراسر دنیا است و جزو محبوب ترین نمایشگاه های دنیا نیز به شمار می آید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره نمایشگاه کتاب آلمان صحبت کنیم و اطلاعات جالبی را درباره این نمایشگاه و همینطور بخش های مختلف آن به شما ارائه دهیم  تا با آشنایی بیشتر با این نمایشگاه کتاب در صورت تمایل در آن شرکت کنید. اگر شما نیز علاقه مند به کتاب و کتابخوانی هستید به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات جالبی درباره این نمایشگاه بدست آورید.

نمایشگاه کتاب آلمان

نمایشگاه کتاب آلمان

نمایشگاه کتاب آلمان که با نام نمایشگاه کتاب فرانکفورت نیز شناخته می شود بزرگترین نمایشگاه کتاب دنیا است که هر ساله در شهر فرانکفورت برگزار می شود، این نمایشگاه کتاب در آلمان هر ساله توسط یکی از ناشران بزرگ کشور آلمان و همینطور با کمک صنف کتابفروشان کشور آلمان برگزار می شود که هر ساله بیش از 7000 ناشر در آن شرکت می کنند و از کتاب های جدید و محبوب خود رونمایی می کنند.

نمایشگاه کتاب آلمان هر ساله در ماه اکتبر برگزار می شود که فرصت مناسبی برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می باشد که با جدیدترین کتاب های دنیا در زمینه های مختلف آشنا شوند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این نمایشگاه یکی از قدیمی ترین نمایشگاه های کتاب در دنیا است که دارای سابقه ای 500 ساله می باشد، 500 سال قبل زمانی که برای اولین بار گوتنبرگ چاپ با حروف متحرک را انتخاب کرد اولین نمایشگاه کتاب در شهر فرانکفورت برگزار شد و بعد از آن در طی بازه های زمانی مختلف این نمایشگاه در در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می شد تا این که امروزه نمایشگاه کتاب آلمان تبدیل به محبوب ترین و بزرگترین نمایشگاه کتاب دنیا شده است.

چه زمانی می توانیم از نمایشگاه کتاب آلمان دیدن کنیم؟

همانطور که بیان کردیم این نمایشگاه کتاب هر ساله در ماه اکتبر در شهر فرانکفورت برگزار می شود که شما می توانید در آن شرکت کنید، توجه داشته باشید که این نمایشگاه یک نمایشگاه 5 روزه است که در 3 روز اول آن تنها افرادی که در زمینه صنعت چاپ و نشر کتاب های مختلف در دنیا فعالیت دارند می توانند در آن شرکت کنند و سایر افراد به هیچ وجه نمی توانند در این 3 روز در نمایشگاه کتاب آلمان شرکت کنند.

اگر شما جزو افرادی هستید که در زمینه چاپ و نشر کتاب های مختلف فعالیت دارید می توانید با دریافت یک دعوتنامه از این نمایشگاه به راحتی در آن شرکت کنید و از حضور در این نمایشگاه نهایت لذت را ببرید. 2 روز پایانی این نمایشگاه به عموم مردم اختصاص پیدا می کند و تمامی مردم از سراسر دنیا می توانند به راحتی در این نمایشگاه حضور پیدا کنند و از بخش های مختلف این نمایشگاه دیدن کنند. شما برای حضور در این نمایشگاه در 2 روز پایانی نیازی به دعوتنامه ندارید و می توانید تنها با دریافت ویزای کشور آلمان به راحتی در این نمایشگاه حضور پیدا کنید.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت

برای حضور در نمایشگاه کتاب آلمان به چه مدارکی نیاز داریم؟

در صورتی که قصد دارید در بخش عمومی شرکت کنید، تنها کافی است که مدارک لازم برای دریافت ویزای کشور آلمان را داشته باشید که برای مشاهده این مدارک می توانید کمی جستجو کنید و وب سایت های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. اگر قصد دارید که در بخش تجاری این نمایشگاه و به عنوان یک فعال در زمینه چاپ و نشر کتب مختلف شرکت کنید باید بدانید که شما علاوه بر دریافت ویزای کشور آلمان باید اقدام به آماده کردن برخی از مدارک دیگر نیز کنید که در این بخش آنها را معرفی خواهیم کرد:

برای دریافت ویزا و حضور در این نمایشگاه پاسپورت شما باید حداقل دارای مدت زمان 7 ماه اعتبار باشد، شما باید مدارک شغلی مرتبط به موضوع این نمایشگاه را به همراه خود داشته باشید، شناسنامه خود و همسر خود را باید به همراه داشته باشید و در پایان نیز مدارک مالی معتبری را باید ارائه دهید.

آشنایی با بخش های مختلف این نمایشگاه( قسمت اول)

همانطور که گفتیم نمایشگاه کتاب آلمان بخش های مختلفی را دارا می باشد، اولین و یکی از بزرگترین بخش های این نمایشگاه بخش مربوط به کودکان است که در این بخش شما می توانید اطلاعات بسیار زیادی درباره کتاب های حوزه کودکان بدست آورید، در این بخش درباره آینده کتابخوانی در میان کودکان بحث می شود و تمامی ناشران، نویسندگان و همینطور مولفان کتاب های مربوط به کودکان در این بخش حضور دارند که شما می توانید از تجربه های آنها نهایت بهره را ببرید. بخش بعدی بخش مربوط به آموزش است که در این بخش نیز می توانید با تکنولوژی های مربوط به چاپ کتاب های مختلف، تامین کننده های خدمات مربوط به چاپ کتاب ها و بسیاری از موارد دیگر آشنا شوید و به صورت حرفه ای وارد زمینه چاپ و تالیف کتاب شوید.

نمایشگاه کتاب

آشنایی با بخش های مختلف این نمایشگاه( قسمت دوم)

در این بخش پیشرفت تالیف و چاپ کتاب های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد، اگر شما نیز جزو علاقه مندان به این حوزه و آینده آن هستید حتما باید از این بخش دیدن کنید، در این بخش معمولا تمامی افرادی که در حوزه چاپ و تالیف کتاب فعالیت دارند شرکت می کنند و با شرکت در آن شما می توانید تجربه های بسیار زیادی را بدست آورید.

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم نمایشگاه کتاب فرانکفورت بخش حقوقی می باشد که در این بخش نیز مجوزها برای ترجمه کتب مختلف و حضور کتاب ها در این نمایشگاه صادر می شود که می توانید از آن نیز دیدن کنید و با روند صدور مجوز برای کتاب ها و همینطور غرفه های مختلف آشنا شوید و اطلاعات جالبی را درباره آن بدست آورید، این بخش بیشتر مناسب کسانی است که قصد دارند در سال های آینده صاحب یک غرفه در این نمایشگاه شوند. بخش خودناشری آخرین بخش از این نمایشگاه می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، در این بخش معمولا مولفان مستقل شرکت می کنند و به همین علت از جمله بخش های جذاب این نمایشگاه به شمار می آید.پلن های تور نمایشگاهی | نمایشگاه کتاب آلمان - گیلوا گشت
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  کودکان(بخش کودکان رنگارنگ، هیجان انگیز و یک باید برای هر کسی است که درگیر حوزه کتاب کودکان است و یا به آن علاقه دارد. سمینارها و رویدادهای شبکه ای، در طول کل این پنج روز چشم اندازی راجع به "آینده خواندن"، روند کتاب کودکان در کشورهای دیگر و موارد بیشتر، ارائه می دهند. در این بخش با ناشران کتاب کودکان، نمایندگان، تامین کنندگان خدمات دیجیتالی، تصویر ساز ها، مولفان و بقیه دیدار می کنید.) آموزش(نمایشگاه چاپ کتاب فرانکفورت یک جایگاه بین المللی مهم برای رسانه آموزشی همه کودکان می باشد: بیش از 900 ناشر، تولید کننده تکنولوژی، تامین کننده خدمات و دیگر بازیگران زمینه آموزش اینجا جمع شده اند تا کسب و کار کنند، ارتباط ایجاد نمایند، و گرایش های تازه در رویداد های چاپی در طی روز های نمایشگاه را به دست آورند.) علم(همه درباره پیشرفت صحبت می کنند-غرفه داران به طور واقعی آن را نشان می دهند! این بخش، خانه اطلاعات تخصصی، انتشار علم و آموزش می باشد. این بخش مکانی برای گفتمان درباره انتشار و ارتباط دانش و اطلاعات - هم امروز و هم در آینده - است. تکنولوژی ها و جایگاه هایی که اینجا به کار گرفته شدند، پیشگام در دنیای چاپ دیجیتال و مدل های ارتباطی کارشان هستند. با این حال این کلاس درس، در حال تجربه یک انقلاب است و به شدت در حال دیجیتالی شدن است.) حقوق و مجوزها(تجارت از حقوقی، خرید عناوین برای ترجمه، صدور مجوز آثار برای اقتباس های کتاب صوتی و امثال آن – این فعالیت ها کسب و کار های اصلی شرکت کنندگان نمایشگاه کتاب فرانکفورت را سر و سامان می دهد. کسب و کار محتوائی در نمایشگاه مجوز کتاب آلمان، به شکلی فزاینده بر ارزش افزوده بر پایه دیدگاه های میانی به محتوا، پروژه ها و کاراکتر های کتاب و نیز صدور مجوز برندها و کاراکترها، هم در دنیای نشر کتاب و هم بیرون آن، متمرکز شده است.) خود ناشری(مولفان مستقل و شرکت های خود ناشر برای یک برنامه یک روزه به فرصت ها و پیشرفت های تازه برای خود ناشرها دعوت شده اند. خود ناشری، در سراسر دنیا، به یک انجمن قوی و زنده تبدیل شده است. در سه سال اخیر، این برای مولفان مستقل و شرکت های خود ناشر به یک سنت تبدیل شده است که اینجا با هم دیدار کنند.)

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه

ارتباط با کارشناسان ما

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با شماره 09194141438 تماس حاصل فرمایید.

***ساعت کار آژانس ایام عادی 9 صبح الی 17. پنج شنبه ها 9 صبح الی 13.***

02188992004
تورهای مشابه

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا

نمایشگاه کتاب کودک بولونیا BOLOGNA CHILDRENS BOOKFAIR مهمترین رویداد بین المللی است که به انتشارات ک ...

 • تاریخ شروع: 1398/1/12
 • تاریخ پایان: 1398/1/15
 • Start Date : 2019-04-01
 • End Date : 04/04/2019
مشاهده نمایشگاه
نمایشگاه لوازم التحریر و اداری بولونیا

نمایشگاه لوازم التحریر و اداری بولونیا

نمایشگاه لوازم التحریر و اداری بولونیا ( BIG BUYER ) در تاریخ 13 الی 15 نوامبر 2019 در بولونیا ایتال ...

 • تاریخ شروع: 1398/8/22
 • تاریخ پایان: 1398/8/24
 • Start Date : 11/13/2019
 • End Date : 11/15/2019
مشاهده نمایشگاه

نمایشگاه لوازم التحریر و نوشت افزار فرانکفورت

وسایل جانبی کامپیوتر و پرینتر، انواع کاغذ، فویل و لیبل، پاکت نامه، تقویم، دفتر یادداشت و سررسید، نوش ...

 • تاریخ شروع: 1398/11/5
 • تاریخ پایان: 1398/11/8
 • Start Date : 01/25/2020
 • End Date : 01/28/2020
مشاهده نمایشگاه

طراحی سایت و سئو توسط سئوتک | تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است.