×

نمایشگاه داروسازی Expopharm

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه داروسازی Expopharm / expopharm

توضیحات نمایشگاه داروسازی Expopharm

این نمایشگاه در تاریخ 14 الی 17 سپتامبر 2022 مصادف با 23 الی 26 شهریور 1401، برگزار می گردد.

 نمایشگاه داروسازی expopharm یکیاز باشکوه ترین و شلوغ ترین نمایشگاه های علمی در  آلمان می باشد که در سال های اخیر نیز مورد توجه بسیاری از افراد و متخصصان حوزه پزشکی واقع شده است. توجه داشته باشید که برای شرکت در این نمایشگاه بهتر است از چند ماه قبل اقدام به اخذ ویزای نمایشگاهی کشور آلمان کرده باشید تا بتوانید در بهترین زمان از این نمایشگاه بازدید به عمل بیاورید.

وبسایت نمایشگاه: https://expopharm.eu/

نمایشگاه داروسازی expopharm

شهر مونیخ شهر نمایشگاه های برتر جهان می باشد که سالانه با برگزاری انواع بسیار مختلفی از نمایشگاه ها توانسته است توجه بسیاری از افراد مختلف را به سوی خود جذب کند. از مهم ترین و شگفت انگیزترین این نمایشگاه ها می توان به نمایشگاه داروسازی expopharm اشاره کرد. در این گردهمایی بین المللی شاهد دورهمی بسیاری از خریداران و تولید کنندگان از سراسر جهان هستیم. در این نمایشگاه آخرین و به روزترین فناوری و تکنولوژی از علم پزشکی را به نمایش می گذارند و بازدید کنندگان از این نمایشگاه می توانند اطلاعات بسیار جالب و شگفت انگیزی را به دست بیاورند. در این نمایشگاه همچنین شاهد برگزاری انواع رویدادها و کنفرانس کلیدی هستیم که کنفرانس ها در بسیاری از مواقع درهای جدیدی از پیشرفت تکنولوژی را برای پزشکان نشان داده و سبب کشف راه های درمان و داروهای بسیار مختلف و جدیدی نیز می شود. در ادامه مقاله می خواهیم در مورد زمان برگزاری و مدارک مورد نیاز برای شرکت در نمایشگاه داروسازی expopharm توضیحاتی را ارائه دهیم.

نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

زمان برگزاری نمایشگاه داروسازی expopharm

افرادی که قصد سفر به این نمایشگاه را دارند به دنبال زمان برگزاری نمایشگاه داروسازی expopharm هستند تا بتوانند برنامه ریزی دقیق و به جا را داشته باشند تا در زمان مناسب از این نمایشگاه بازدید داشته باشند. این نمایشگاه با داشتن 27000 بازدید کننده یکی از بزرگترین نمایشگاه های علمی جهان به شمار می آید و شهرداری شهر نیز سعی بر آن دارد تا تمام امکانات و خدمات لازم را برای ایجاد رفاه برای شرکت کنندگان مهیا کرده و از این طریق بتواند رضایت بازدیدکنندگان را به دست بیاورد به همین منظور نیز رستوران های و هتل های مختلفی را در پیرامون محل نمایشگاه تاسیس کرده اند که در زمان برگزاری نمایشگاه مملو از مسافر می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی دوسلدورف

برای شرکت در نمایشگاه داروسازی آلمان بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کنید تا بتوانید به راحتی و در زمان مورد نظر خود اقدام به سفر داشته باشید. از مهم ترین و ضروری ترین مدارک مورد نیاز جهت شرکت در نمایشگاه داروسازی expopharm می توان به اخذ ویزای نمایشگاهی کشور آلمان، رزرو به موقع هواپیمای آلمان، رزرو هتل مورد نظر و ثبت نام در نمایشگاه مذکور اشاره کرد. ویزای نمایشگاهی این کشور از مدارکی می باشد که نیاز به زمان بسیاری دارد تا صادر شود به همین جهت توصیه می شود که از چند ماه قبل اقدام به دریافت و اخذ آن داشته باشید چرا که در روزهای نزدیک به برگزاری نمایشگاه داروسازی، تعداد درخواست ها برای اخذ ویزای مذکور بیشتر شده و همین امر ممکن است درخواست شما را به تاخیر بیندازد. برای همین اگر می خواهید در بهترین زمان ممکن به این شهر سفر کنید پیشنهاد می کنیم که در بهترین زمان ممکن اقدام به اخذ ویزای نمایشگاهی این کشور داشته باشید.

نمایشگاه داروسازی آلمان

تورهای نمایشگاه داروسازی expopharm

با توجه به این امر که استقبال از نمایشگاه داروسازی expopharm امروزه بسیار بیشتر از گذشته شده است و علاوه بر متخصصان، افراد عمومی نیز به دنبال بازدید از این نمایشگاه هستند شاهد برگزاری انواع بسیار مختلفی از تورهای نمایشگاهی هستیم. تورهای نمایشگاه داروسازی دوسلدورف با داشتن بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات خود توانسته است توجه بسیاری از افراد علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه را به سوی خود جلب کند.

 

موضوعات مورد ارائه نمایشگاه داروسازی expopharm

 

موضوعات بسیار متنوعی در نمایشگاه داروسازی آلمان به نمایش گذاشته می شود که هر کدام از این موضوعات دارای طرفداران بسیار خاص خود می باشد. از مهم ترین موضوعات مورد ارائه در نمایشگاه داروسازی دوسلدورف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-          دمنوش های گیاهی

-          لامپ های تخصصی پزشکی

-          تجهیزات دارویی و داروسازی

-          محصولات پرستاری

-          داروهای دامپزشکی

-          ویتامین ها

-          وسایل و لوازم دندان مصنوعی

-          محصولات مراقبت از بدن

هر کدام از این محصولات با برندهای بسیار مختلف به نمایش گذاشته می شوند که افراد می توانند با توجه به ویژگی های هر یک از آنها، اقدام به خرید یکی از آنها را داشته باشند. از دیگر محصولات به نمایش گذاشته نیز می توان به گرما درمانی، سیستم های اندازه گیری دز دارو، کمک کننده های زندگی روزانه، درمان بیماری ها و سرماخوردگی، ضد بارداری، تشخیص طبی، مواد غذایی رژیمی، حوله های یکبار مصرف و واکسن ها اشاره کرد. هر ساله نیز اقلام بسیار زیاد دیگر به این موارد افزوده می شود تا بتواند توجه سراسر افراد جهان را به دست بیاورد. همچنین شرکت کنندگان در این نمایشگاه می توانند قبل از ثبت نام خود در مورد تمام موضوعات قابل اجرا در آن اطلاعات دقیق تری را به دست آورده سپس اقدام به ثبت نام داشته باشند.

نمایشگاه داروسازی expopharm

نمایشگاه Expopharm

این نمایشگاه، مهم ترین گردهمایی داروخانه در سال و بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپا در زمینه صنعت داروسازی بیش از 50 سال با حضور بیش از 500 غرفه دار و 25.000 بازدید کننده تجاری می باشد که در شهر مونیخ برگزار می گردد. نمایشگاه expopharm فرصتی ایده آل برای تماس با صاحبان داروخانه ها و کارمندان آنها می باشد.

محصوالت ارائه شده در نمایشگاه

✓ تهویه مطبوع

✓ سیستم های ذخیره سازی خودکار

✓ محصوالت و مراقبت های دارویی کودک

✓ ارائه بانداژها و پاک کننده های مختلف

✓ محصوالت مراقبت از پوست

✓ محصوالت دارویی در زمینه سرما خوردگی

فعالیت های نمایشگاه

✓ ارائه محصوالت دارویی متنوع برای بیماری های متفاوت فعالیت های نمایشگاه

✓ دریافت آموزش های تخصصی و شرکت در بحث های علمی در زمینه صنعت داروسازی

✓ ارائه سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی و جلسات گفتگو مرتبط با صنعت داروسازی

✓ دیجیتالی شدن

تاریخچه داروسازی

راه اندازی، مدیریت شعبه ها و مدیریت داروخانه ها تاریخچه داروسازی عصر مدرن صنعت داروسازی با کمک داروسازان محلی آغاز شد که از نقش سنتی خود در توزیع داروهای گیاهی مانند مرفین، کینین و سایر داروهای گیاهی تا تولید عمده فروشی در اواسط دهه 1800 و اکتشافات حاصل از تحقیقات کاربردی در تولید داروها بهره بردند.

همچنین جداسازی و خالص سازی ترکیبات دارویی و طراحی دارو به کمک کامپ یوتر به قرن 19 بر می گردد. سوئیس در نیمه دوم قرن نوزدهم سریعا صنعت داروسازی خانگی را توسعه داد. تا اواسط قرن نوزدهــم، داروهای طبیعت تمام آن چیزی بود که برای تسکین درد و رنج انسان در دسترس بود.

آلمان بزرگترین بازار دارویی در اروپا و چهارمین بازار دارویی بزرگ در سراسر جهان می باشد. در سال 2019 فروش صنعت داروسازی در آلمان 7.5 در صد افزایش یافت. درضمن بیش از 500 شرکت داروسازی در آلمان مستقر هستند. امروزه صنعت داروسازی داخلــی ایران یکی از صنعت های توسعه یافته در خاورمیانه و منطقه شمال آفریقا می باشد.

 اهداف تجار ایرانی برای شرکت در نمایشگاه

در این نمایشگاه، تعداد زیادی از تصمیم گیرندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان در تمام حوزه های صنعت داروسازی از سراسر جهان گرد هم می آیند که آخرین موضوعات و محصوالت جدیدشان را در این صنعت نمایشگاهی ارائه دهند. همچنین مهمترین تامین کنندگان در این صنعت می توانند محصوالت و راه حل های نوآورانه خود را برای بازار داروخانه ها ارائه دهند. در ضمن شرکای تجاری خود را در صنعت نمایشگاهی فوق گسترش دهند.پلن های نمایشگاه داروسازی Expopharm
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  تهویه هوا، سیستم های ذخیره سازی خودکار، مراقبت از نوزاد، محصولات کودکان، باند و پانسمان، محصولات مراقبت از بدن، پاک کننده ها، درمان های بیماری ها و سرماخوردگی، ضد بارداری، خدمات پیک، کمک کننده های زندگی روزانه، اقلام تزئینی، مراقبت از دهان و دندان، کمک کننده های پاکیزگی دندان مصنوعی، وسایل و لوازم دندان مصنوعی، تشخیص طبی، پوشک، مواد غذایی رژیمی، ضد عفونی کننده ها، حوله های یکبار مصرف، سیستم های اندازه گیری دُز دارو، داروها، سیستم های اطلاعاتی اورژانس، مکمل های غذایی، گرما درمانی، داروهای هومیوپاتی، مرطوب کننده ها، سیستم های شناسایی، تجهیزات آزمایشگاهی، مواد معدنی، هشدار دهنده های نوری، دوش های نوری، لامپ های تخصصی پزشکی، تجهیزات دارویی و داروسازی، درمان های طبیعی، محصولات پرستاری، امکانات داروخانه ها، ترکیبات توانبخشی، دستورالعمل های مورد نیاز، توانبخشی، سرم ها، اصول تکنیکی، دم نوش های گیاهی، واکسن ها، تهویه، داروهای دامپزشکی، ویتامین ها

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه توانبخشی دبی

نمایشگاه توانبخشی دبی AccessAbilities

نمایشگاه توانبخشی دبی AccessAbilities EXPO در تاریخ 15 الی 17 نوامبر 2022 برگزار می گردد. AccessA ...

از تاریخ 1401/8/24 تا تاریخ 1401/8/26
همین الان رزرو کن
کنفرانس فنون تحلیلی و تکنیکی ANALYTICA ACTA

کنفرانس فنون تحلیلی و تکنیکی ANALYTICA ACTA

این نمایشگاه امسال در تاریخ 12 الی 13 سپتامبر 2022 در پراگ جمهوری چک برگزار می گردد. این نمایشگا ...

از تاریخ 1401/6/21 تا تاریخ 1401/6/22
همین الان رزرو کن
پرستاری و مراقبت از بیمار ALTENPFLEGE

نمایشگاه پرستاری و مراقبت از بیمار ALTENPFLEGE

این نمایشگاه در تاریخ 26 الی 28 آپریل 2022 در اسن آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه پرستاری و مراقبت ...

از تاریخ 1401/2/6 تا تاریخ 1401/2/8
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است