×

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac / Marmomac

توضیحات نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

این نمایشگاه از تاریخ 26 الی 29 سپتامبر 2023 مصادف با 4 الی 7 مهر 1402  در شهر ورونا  ایتالیا برگزار می گردد.
نمایشگاه marmomac رویداد جهانی پیشرو در زمینه صنعت سنگ طبیعی میباشد و همه بخش های این صنعت را از مواد خام تامحصولات نیمه آماده و آماده و ماشین آلات پردازش و فناوری های پردازش سنگ در معماری و طراحی ارائه میدهد.

وب سایت  رسمی نمایشگاه   : https://www.marmomac.com/en/home-english/

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

Marmomac در یکی از مناطق اصلی ایتالیا در ورونا که دومین شهر بزرگ در شمال شرقی ایتالیا واقع در کنار رود آدیجه می باشد که در زمینه استخراج و فرآوری سنگ های طبیعی برگزار می گردد. این نمایشگاه، رویداد بین المللی پیشرو برای ترویج معماری و طراحی با سنگ های طبیعی است. Marmomac مهمترین نمایشگاه تجاری در جهان است که به طور خاص برای کل زنجیره تامین و ارزش سنگ طبیعی از معدن گرفته تا محــــصولات   فرآوری شده، فناوری ها، ماشین آلات و ابزارها اختصاص داده شده است. این نمایشگاه، یک سکوی بی بدیل است که به تجارت و توسعه حرفه ای هم زمان می پردازد و به مکانی ممتاز برای نوآوری و آموزش تبدیل شده است. Marmomac نیاز بزرگترین، جامعه سنگ مرمر را برای باز نگری در آینده اقتصادی این بخش برآورده می کند. همچنین این نمایشگاه، در دنیای انتشارات و اینترنت به منظور تبلیغ این رویداد نمایشگاهی به لطف مجلات و وب سایت های تخصصی، فعالیت دارد که با موسسات مالی و بانک ها به منظور جنبه های مالی همکاری می کنند. مشتریان جدید واجد شرایط می توانند در پورتــال Marmomac  Plus برای ثبت نام اقدام کنند، فرم پیش صلاحیت را پر کنند و اطلاعات شخصی شان، برخی از اطلاعات مرتبط با شرکتشان و دسته بندی محصولاتشان را مشخص کنند. Marmomac  Plus یک سکوی دیجیتالی متشکل از یک پورتال وب با اتاق های برند از شرکت های فعال در این بخش به مدت 365 روز در سال است، پورتال Marmomac Talks برای پخش ویدیویی، ویدیوی درخواستی و Marmomac App ویژه برای این رویداد نمایشگاهی می باشد. 

محصولات ارائه شده در نمایشگاه

 • ماشین آلات و فن آوری ها: ماشین آلات و فن آوری در زمینه فرآوری سنگ ها شامل کلیه سازندگان ماشین آلات مخصوص برش و استخراج سنگ های مرمر و بلوک های گرانیتی مانند ماشین آلات مرتبط با معادن، ماشین آلات در زمینه برش بلوک ها، جرثقیل ها و تجهیزات بالابر، ماشین آلات برای پردازش نهایی مانند ماشین های پرداخت، ماشین های برش و ماشین آلات مرتبط با پردازش سطح را شامل می شود. علاوه بر این، ماشین آلات و فن آوری برای طبقه بندی های سنگ مرمر و گرانیت که شامل لوازم جانبی، اجزا و قطعات یدکی تجهیزات و ماشین آلات و سایر محصولات مورد نیاز برای سنگ های طبیعی است را شامل می شود. 
 • محصولات مصرفی برای پردازش سنگ های طبیعی : محصولات ساینده برای سنگ های مرمر و گرانیت، ابزارهای مرتبط با الماس و مواد شیمیایی مورد استفاده برای مدل سازی و تکمیل اسلب های سنگ های طبیعی  
 • تولید کنندگان مصالح گرانیتی و مرمر در استخراج و فرآوری بلوک ها در تولید اسلب ها و جلا دادن رزین، تولید گرانول ها و سایر محصولات نهایی مانند کفپوش های سنگی، رویه های آشپزحانه های مرمری، پایه های دوش و سینک های مرمری می پردازند.
 • محصولات مرتبط با بخش ساخت و ساز و شرکت های ساختمانی

فعالیت های ارائه شده در نمایشگاه

 • کسب و کار مرتبط با تکنولوژی و ماشین آلات پردازش سنگ های طبیعی است که شرکت هایی که به فروش، واردات یا صادرات، ماشین آلات معادن، ماشین آلات برش بلوک ها، ماشین آلات در زمینه های برش و پردازش سطح و هر محصول دیگری که به پردازش سنگ های مرمر و طبیعی می پردازد را شامل می شود. 
 • کرایه ماشین آلات در این نمایشگاه، نقطه عطفی در بخش اجاره برای استخراج و فرآوری انواع سنگ ها به ویژه سنگ های مرمر و گرانیت می باشد. 
 • تجارت در زمینه کالاهای مرمر که شرکت هایی را شامل می شود که به خرید و فروش سنگ های مرمر، سنگ های طبیعی، گرانول ها به شکل بلوک و اسلب ها در اندازه های متفاوت به منظور مصارف مختلف و همچنین کاشی ها، مبلمان خیابانی مانند سنگ فرش ها و کلیه محصولات مرمری می پردازد. 
 • میزبان غرفه داران بخش ساخت وساز و شرکت های ساختمانی است که از سنگ های طبیعی برای ایجاد مبلمان شهری و خیابانی، ساختمان های مسکونی و عمومی، بازسازی یا سایر فعالیت های مرتبط استفاده می کنند.
 • میزبان غرفه دارانی است که راه حل هایی برای سنگ های طبیعی و مرمر را در بخش املاک و مستغلات ارائه می دهد.
 • اساتید دانشگاه ها، محققان و دانشجویان دانشگاه ها( دانشکده های معماری و مهندسی ساختمان) نقش مهمی در بخش سنگ های طبیعی به عنوان رهبران در این صنعت ایفا می کنند.
 • از تجربه متخصصان، مشاوران، طراحان، استادیوهای طراحی، معماران، مهندسان و شرکت های خدماتی فعال در بخش سنگ های طبیعی به منظور سازماندهی، برنامه ریزی و ترویج ابتکارات فرهنگی شان بهره ببرند.

اهداف تجار و بازرگانان حاضر در نمایشگاه

سرمایه داران، غرفه داران، بازدیدکنندگان و علاقه مندان را در این مکان نمایشگاهی گرد هم می آورد تا با جدیدترین تکنولوژی ها و ماشین آلات در صنعت فوق آشنا شوند.                                                                                                                                                                                                پلن های نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه
 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه فرش و کفپوش ترکیه

نمایشگاه فرش و کفپوش ترکیه Domotex Turkey

نمایشگاه فرش و کفپوش ترکیه Domotex Turkey این نمایشگاه تجاری بین المللی در زمینه فرش و کفپوش ها ...

تاریخ شروع: 2023 تاریخ پایان: 2024
همین الان رزرو کن
نمایشگاه سنگ مرمر برسا ترکیه

نمایشگاه سنگ مرمر برسا ترکیه

نمایشگاه سنگ مرمر برسا ترکیه Bursa International Marble Block نمایشگاه سنگ مرمر برسا ترکیه (Bursa ...

از تاریخ 1401/9/2 تا تاریخ 1401/9/5
همین الان رزرو کن
نمایشگاه سنگ نورنبرگ

نمایشگاه سنگ نورنبرگ آلمان Stone+Tec

این نمایشگاه در تاریخ 19 الی 22 ژوئن 2024 مصادف با 30 خرداد الی 2 تیر 1403 در شهر نورنبرگ آلمان ...

از تاریخ 1403/3/30 تا تاریخ 1403/4/2
همین الان رزرو کن

طراحی سایت و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است