×

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

زمان این نمایشگاه به پایان رسیده

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی / aeedc

توضیحات نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

توجه داشته باشید

به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ نمایشگاه ممکن است تغییر کند لطفا هماهنگ کنید.

از صبر و بردباری شما عزیزان سپاسگذاریم

 

نمایشگاه دندانپزشکی دبی (AEEDC) بزرگترین و برجسته ترین نمایشگاه دندانپزشکی در خاورمیانه، شمال آفریقا و منطقه جنوب آسیا محسوب می شود. زمان برگزاری این نمایشگاه در 21 الی 23 بهمن 1399 برگزار میشود.هر ساله این نمایشگاه بهترین جایگاه را برای افراد حرفه ای حوزه دندان و متخصصان صنعت از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و سایر نقاط جهان فراهم می آورد 

نمایشگاه دندانپزشکی دبی یکی از مهمترین و باشکوه ترین نمایشگاه ها و رویدادهای جهانی می باشد که سالانه در شهر دبی برگزار می شود و هزاران نفر متخصص و دندانپزشک نیز در این رویداد جهانی شرکت می کنند.  شما نیز می توانید به راحتی در این نمایشگاه شرکت کرده و بهترین تجربیات را از این رویداد به دست بیاورید.

نمایشگاه دندانپزشکی امارات

نمایشگاه دندانپزشکی دبی

آیا شما نیز به دنبال شرکت در نمایشگاه دندانپزشکی دبی هستید؟ آیا می دانید که موضوعات و اهداف اصلی برای برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی در چیست؟ از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالبی را از این طریق به دست بیاورید.

شهر دبی در طول سال چندین نمایشگاه و رویداد را برگزار می کند و از این طریق میزبانی هزاران نفر را به عهده دارد که یکی از مهمترین این رویدادها را نمایشگاه دندانپزشکی دبی تشکیل داده است که از مهمترین و بهترین نمایشگاه ها این شهر بوده و هر سال در بهمن ماه برگزار می شو و معروف ترین شرکت ها و متخصصان دهان و دندان را در یک محفل کنار یکدیگر جمع آوری می کند. نمایشگاه دندانپزشکی دبی یکی از بهترین رویدادها در منطقه جنوب آسیا، شمال آفریقا و خاورمیانه به شمار می آِد که این رویداد از مهمترین مکان های برگزار کننده برای اشتراکات علمی و تجارت نیز به شمار می آید. شما نیز می توانید با تهیه و دریافت ویزای نمایشگاهی این شهر، به راحتی در این رویداد شرکت کرده و لحظات بسیار شگفت انگیزی را سپری کنید.

موضوعات برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی دبی

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که در نمایشگاه دندانپزشکی دبی وجود دارد، موضوع این نمایشگاه می باشد که بی شک شرکت کنندگان می توانند با شرکت در این نمایشگاه با جنبه های بسیار متنوعی از موضوعات آشنا شده و اطلاعات جالبی را به دست آورند که از مهمترین موضوعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-        زیبا شناسایی

-        بیهوشی

-        جراحی فک و دهان 

-        دندانپزشکی لیزری 

-        فناوری آزمایشگاهی دندان

-        بهداشت دندان

-        ارگونومی دندان

-        لثه درمانی 

-        دندانسازی

ارتودنسی، دندانپزشکی کودکان، رباتیک در دندانپزشکی، آسیب شناسی دهانی، عکسبرداری دهانی، ایمپلنتولوژی و اندودونتیک اشاره کرد. که هر کدام از این موضوعات از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی می باشد که بسیاری از متخصصان به دنبال آن هستند و می توانند با شرکت در این نمایشگاه به مقصود مورد نظر خود دست پیدا کنند.

نمایشگاه دندانپزشکی دبی

زمان برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی دبی

از مهمترین موضوعات دیگری که در مورد نمایشگاه دندانپزشکی دبی وجود دارد، زما برگزاری این نمایشگاه و رویداد می باشد که در این خصوص می توان گفت، زمان برگزاری این نمایشگاه بین 5 تا 8 فوریه 2020 می باشد که مصادف با 16 تا 18 ماه بهمن بوده و شرکت کنندگان می توانند به راحتی با اخذ و دریافت ویزای نمایشگاهی این شهر می توانند به راحتی در این رویداد شرکت داشته و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید و در صورت نیاز نیز معامله های بسیار سودمندی را در این زمینه انجام داده و بهترین تجهیزات لازم را در این زمینه تهیه و خریداری کنید.

 

هدف برگزاری از نمایشگاه دندانپزشکی دبی 

افرادی که علاقه مندی خاصی را برای شرکت در تولیدکنندگان صنایع دندانپزشکی دارند می توانند از قبل در مورد هدف برگزاری آن اطلاعاتی را به دست آورده و با آگاهی بیشتر در این نمایشگاه و رویداد جهانی شرکت کنند. از مهمترین و اصلی ترین موضوعات برگزاری این نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-        آشنایی با توانمندی های و محصولات تولید شده در سطح جهانی 

-        فرصت برقراری رابطه بسیار نزدیک با مشتریان خصوصی و دولتی 

-        فرصت های بسیار مناسب برای جذب توجه سرمایه گذاران

-        بهترین و موثرترین روش های تبلیغاتی 

-        شرکت در کارگاه های تخصصی و سمینارها

-        به روز رسانی دانش و آشنایی با محصولات و دستاوردهای جدید روز جهانی 

-        همکاری با شرکت های دیگر جهت امور پیمانکاری 

-        شناسایی رقبای اصلی در زمینه و حوزه فعالیت خود

لازم به ذکر است که هر کدام از این اهداف مهمترین استراتژی ها و برنامه هایی را به دنبال دارد که همین امر نیز اصلی ترین عامل برای برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی دبی می باشد و بسیاری از غرفه داران آن را محرک اصلی می پندارند.

 

غرفه داران نمایشگاه دندانپزشکی دبی

از مهمترین غرفه داران نمایشگاه دندانپزشکی دبی می توان به مواردی از جمله ساینده ها و چرخ های ساینده، صندلی ها، لیزرها، دندانپزشکی، تحویل قابل حمل، شستشوی دهان و دندان، تجهیزات آزمایشگاهی، مدل های آناتومی، چرخ ها و نشانه ها، آلیاژهای ارزان و قیمتی، خمیر دندان ها، ماشین آلات قالب گیری، محصولات رزین کامپوزیت، محصولات پخت فیبر نوری، تدارکات و ابزار آلات پریودنتال، تدارکات و تجهیزات بی حسی و تجهیزات التراسونیک اشاره کرد. همچنین از مهمترین افراد شرکت کننده در این نمایشگاه دندانپزشکی جهانی نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-        متخصصان دندانپزشکی

-        دندانپزشکان عمومی

-        دستیاران دندانپزشکی

-        دانشجویان دندانپزشکی

-        کارمندان و استادان دندانپزشکی

-        مدیران بیمارستان ها

-        تولیدکنندگان صنایع دندانپزشکی

البته توجه و اشاره به این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که افراد عمومی نیز می توانند با توجه به علاقه خود، در این نمایشگاه شرکت کرده و از غرفه های متعدد آن بازدید داشته و بهترین اطلاعات را در این زمینه به دست بیاورند.

نمایشگاه دندانپزشکی دبی امارات

محل برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی دبی

مسافران و علاقه مندانی که به دنبال شرکت در نمایشگاه دندانپزشکی دبی هستند، می توانند با در دست داشتن آدرس برگزاری این نمایشگاه می توانند به راحتی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل برگزاری نمایشگاه برسانند و لحظات بسیار بی نظیر و هیجان انگیزی را برای خود به ارمغان بیاورند. محل برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی سال 2020 در مرکز تجارت جهانی دبی خواهد بود که بسیاری از مسافران می توانند با کمک ترانسفرهای رایگان فرودگاهی خود را به این محل برسانند. لازم به ذکر است که تمام شرکت کنندگان این نمایشگاه می توانند در بهترین و لوکس ترین هتل های اطراف این منطقه نیز به اقامت شبانه بپردازند و از بهترین خدمات ارائه شده نیز بهره مند شوند. همچنین لازم به ذکر است که شرکت کنندگان می توانند در ساعات دیگر خود نیز به بازدید از جاذبه های این شهر داشته باشند و لحظات فراموش نشدنی را برای خود به ارمغان بیاورند. پلن های نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی
 • مدارک

  1-اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

  2.انجام تست کرونا PCR برای کلیه مسافرینی که دارای ویزای توریستی و بیزینس و اقامت معتبر باشند. گواهی مربوطه صرفا از مراکز زیر تهیه میگردد

  1.بیمارستان عرفان نیایش (تهران)

  2.آزمایشگاه پاتولوژی ایران (تهران)

  3.آزمایشگاه کاویان (تهران)

  4.آزمایشگاه نوبل (اصفهان)

  5.آزمایشگاه یاران (اصفهان)

  6.مرکز پیوند اعضای بیمارستان ابوعلی سینا (شیراز)

  2.توریستهایی که به دبی سفر میکنند باید دو فرم را تکمیل کنند : 1.فرم اضهارنامه سلامتی و اینکه علائم کرونا را ندارند    2.متعهد بشوند در صورت اینکه کرونا گرفتنند باید تمام هزینه های قرنطینه و درمان را خودشان بپردازند

  3.همچنین همه مسافران باید تست PCR را 96 ساعت قبل از پرواز انجام داده باشند و نتیجه منفی آزمایش را همراه خود داشته باشند( حتی کودکان)

  توجه : تست PCR در فرودگاه دبی انجام میشود برای کسانی که در کشور خود نداده اند اما تا آمدن جواب آزمایش باید در قرنطینه بمانند.

 • موضوعات نمایشگاه

  زیبایی شناسی، بیهوشی، اورژانس دندان، ارگونومی دندان، اصول دندانسازی، بهداشت دندان، فناوری آزمایشگاهی دندان، پیشرفت روش های دندانسازی (مدیریت و بازاریابی)، اندودونتیک، دندانپزشکی با کمک دو یا سه نفر، هیپنوتیزم در دندانپزشکی ، کنترل عفونت، دندانپزشکی لیزری، دندانپزشکی میکروسکوپی، جراحی فک و دهان، ایمپلنتولوژی، عکسبرداری دهانی / پزشکی، آسیب شناسی دهانی . پزشکی دهانی، ارتودنسی، دندانپزشکی کودکان، لثه درمانی، دندانسازی، دندانپزشکی تجدیدکننده، رباتیک در دندانپزشکی

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

کنفرانس فنون تحلیلی و تکنیکی ANALYTICA ACTA

کنفرانس فنون تحلیلی و تکنیکی ANALYTICA ACTA

این نمایشگاه در تاریخ 19 الی 20 جولای 2021 در رم ایتالیا برگزار می گردد. این نمایشگاه از همه شرکت ...

از تاریخ 1400/4/28 تا تاریخ 1400/4/29
همین الان رزرو کن
پرستاری و مراقبت از بیمار ALTENPFLEGE

نمایشگاه پرستاری و مراقبت از بیمار ALTENPFLEGE

این نمایشگاه در تاریخ 6 الی 8 جولای 2021 در مرکز نمایشگاه های نورنبرگ برگزار می گردد. نمایشگاه پر ...

از تاریخ 1400/4/15 تا تاریخ 1400/4/17
همین الان رزرو کن
نمایشگاه تجهیزات بهداشتی و پزشکی عمان

نمایشگاه تجهیزات بهداشتی و پزشکی عمان

توجه داشته باشید به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ نمایشگاه ممکن است تغییر کند لطفا هماهنگ کنید ا ...

از تاریخ 1400/7/12 تا تاریخ 1400/7/14
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است