×

نمایشگاه جیتکس دبی gitex

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه جیتکس دبی gitex / gitex

توضیحات نمایشگاه جیتکس دبی gitex


نمایشگاه جیتکس دبی که در تاریخ 16 الی 20 اکتبر 2023 مصادف با 24 الی 28 مهر 1402 در دبی برگزار می شود.
هفته فناوری جیتکس امارات gitex رویدادی بسیار مهم در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر می باشد که مرکز سریعترین رشد فناوری در جهان است و در دبی برگزار می شود. بینندگان و پیشگامان تکنولوژی در دبی حاضر می شوند تا شاهد فناوری های دست اولی باشند که از نسل ها و نوآوریهای تغییر دهنده جهان الهام گرفته اند.

وبسایت نمایشگاه : https://www.gitex.com/

نمایشگاه جیتکس دبی از جمله بزرگترین نمایشگاه های موجود در زمینه فناوری اطلاعات می باشد که متخصصین و بازدید کنندگان زیادی را به خود اختصاص داده است. نمایشگاه جیتکس دبی به صورت اختصار از جمله  Gulf Information Technology Exhibition گرفته شده است. نمایشگاه هفته فناوری جیتکس از جمله بزرگترین نمایشگاه در زمینه فناوری اطلاعات در خاورمیانه و آسیای جنوب غربی است که بازدید کنندگان بسیاری را از سر تا سر جهان به خود جای داده است.

تاریخ نمایشگاه جیتکس دبی
تاریخ:  24  لغایت 28  مهر 1402

زمان:  از 9 صبح الی 18 عصر

مکان:  مرکز تجارت جهانی دبی

مشخصات نمایشگاه جیتکس دبی


نمایشگاه جیتکس دبی از جمله بهترین های نمایشگاه های فناوری اطلاعات نیز می باشد. در نمایشگاه جیتکس دبی تمامی فناوری های روز مورد نمایش و بررسی قرار می گیرند. کنفرانس های مختلف و چالش هایی که در نمایشگاه جیتکس دبی به نمایش گذاشته می شود از جمله محبوب ترین های دنیای فناوری اطلاعات می باشد. شهر های الکترونیک , حمل و نقل نوین , انرژی و بازار دیجیتال از جمله مباحثی است که در نمایشگاه هفته فناوری دبی مورد بررسی قرار می گیرد. کنفرانس های مختلفی که در نمایشگاه هفته فناوری دبی برگذار می شود از بار علمی بسیار بالایی برخوردار است که باعث جذب مخاطبین بسیار زیادی شده است. در حال حاضر بخش جدید با نام خانه های هوشمند به این نمایشگاه اضافه شده است که از جمله مباحث روز دنیا نیز می باشد.

شرکت کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی
شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات,سازمان هایی فعال در زمینه حمل و نقل و شرکت هایی که در زمینه خانه های هوشمند فعال هستند. برند های معتبر دنیا که در زمینه کامپیوتر و موبایل فعال هستند در نمایشگاه جیتکس دبی شرکت می کنند.

بازدید کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی
علاقه مندان به فناوری اطلاعات و دنیای تکنولوژی , فعالان در زمینه نوآوری و پیشرفت های روز تکنولوژی , برند های مختلف که به دنبال ایده های جدید در حوزه فناوری اطلاعات می باشند.

چرا نمایشگاه جیتکس دبی
با توجه به قدمت بالای این نمایشگاه و حضور بسیار زیاد متخصصان و علاقه مندان حوزه فناوری , اهمیت و سطح نمایشگاه جیتکس دبی را بسیار بالا برده است. معرفی سیستم های جدید حمل و نقل با استفاده از تکنولوژی , خانه های هوشمند و هم چنین بروزترین مباحث دنیای تکنولوژی در این نمایشگاه بازگو می شود. حضور بیش از 3 هزار بازدید کننده از این نمایشگاه در هر دوره باعث پر اهمیت شدن نمایشگاه جیتکس دبی شده است. حضور شرکت ها و برند های معروف و فعال در زمینه تکنولوژِی بر اهمیت نمایشگاه جیتکس دبی نیز افزوده است که بسیار تخصصی در باره مباحث علمی روز دنیا بحث و گفت و گو می شود و کنفرانس های علمی و تخصصی بسیار به همراه چالش های مختلف علم و تکنولوژی گفته می شود.

نمایشگاه جیتکس دوبی Gitex

این نمایشگاه بین المللی، یکی از تاثیرگذارترین مکان های گردهمایی در صنعت فناوری است که در شهر دوبی برگـزار می گردد. رهبران فکری، خالقان، میتکران و سازندگان را در این نمایشگاه گرد هم می آورد تا محصولات جدید و شناسایی فرصت هایی برای آیندگان را به نمایش بگذارد. با سخنرانان در سطح جهانی که بینش هایی را در مورد روندهایی در زمینه فناوری های بزرگ در صنعت فوق را به اشتراک می گذارد، کارشناسان فنی به بررسی عمیق در مورد داغ ترین موضوعات  در زمینه فناوری و پایداری محصولات می پردازند. این نمایشگاه بخش هایی از جمله شهرهای هوشمند، امنیت سایبری، اقتصاد داده، مراقبت های بهداشتی و مخابرات را پوشش می دهد. از مزایای حضور در این نمایشگاه، می توان به شبکه سازی باورنکردنی، تبادل اطلاعات و توانمند سازی کسب و کار اشاره کرد. همچنین می توانید به شرکت های فناوری جهانی و استارت آپ ها از 26 بخش در این نمایشگاه دسترسی داشته باشید. Gitex به کسب و کارتان رونق می بخشد و شما را با تاثیر گذارترین مشارکت های دولتی و خصوصی، غول های فناوری، استارت آپ های خلاق و شرکت های بیش از 170 کشور مرتبط می کند. در ضمن از تکنولوژی های ارائه شده در نمایشگاه، می توان به فناوری چشم Bionic  اشاره کرد که به دید افراد نابینا کمک می کند و از مزایای دیگر حضور در این نمایشگاه می باشد.   

محصولات ارائه شده در نمایشگاه

 • ارائه قطعات و تجهیزات جانبی رایانه
 • رسانه های ذخیره سازی مرتبط با نمایشگاه
 • منابع تغذیه برای سیستم های اطلاعاتی و ارتباطاتی
 • تجهیزات رادیویی
 • خدمات اینترنتی
 • ارتباطات ماهواره ای و پخش آنها
 • ارتباطات مخابراتی از طریق بی سیم
 • صدا از طریق IP ) فناوری است که به شما امکان استفاده از اتصال اینترنت باند پهن را به جای خط تلفن معمولی برای برقراری تماس صوتی می دهد که می توان به skype  و whatsapp اشاره کرد)
 • سخت افزارها و نرم افزار های کامپیوتری مرتبط با نمایشگاه
 • فناوری بانکی و خدمات مالی در زمینه خدمات تجاری
 • محصولات و صنایع تجهیزات مخابراتی
 • نرم افزارهای محاسبات شبکه ای، قطعات و خدمات نرم افزاری مرتبط با نمایشگاه

اهداف تجار و بازرگانان برای شرکت در نمایشگاه

خالقان، مبتکران و سازندگان از سراسر جهان به نمایشگاه Gitex می آیند تا به بحث، مناظره و چالش کشیدن ایدئولوژی های جدید می پردازند. این نمایشگاه با هدف انجام تجارت، یافتن محصولات جدید و شناسایی فرصت هایی برای نسل آینده برگزار می گردد. همچنین فرصتی برای کسب و کار واقعی را در اختیار سرمایه داران و تجار می گذارد.  

 پلن های نمایشگاه جیتکس دبی gitex
 • مدارک

  1-اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

  2.اسکن رنگی شناسنامه

  3. اسکن رنگی کارت ملی

  4. اسکن یک قطعه عکس 3 در 4

 • موضوعات نمایشگاه

  چاپ سه بعدی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا، امنیت، پردازش ابری، مراکز داده،جابجایی، تکنولوژی مالی، تکنولوژی مصرف کننده، چاپ و اتوماسیون اداری

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

 نمایشگاه سخت افزار hardware show CIHS

نمایشگاه سخت افزار hardware show CIHS

نمایشگاه سخت افزار hardware show CIHS نمایشگاه سخت افزار در تاریخ 19 الی 21 سپتامبر 2023 مصادف ب ...

از تاریخ 1402/6/28 تا تاریخ 1402/6/30
همین الان رزرو کن
نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات چند رسانه ای هند

نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات هند INFOCOMM

نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات هند INFOCOMM در تاریخ 25 الی 27 اکتبر 2023 مصادف با 3 الی 5 آبان ماه 140 ...

از تاریخ 1401/6/14 تا تاریخ 1401/6/16
همین الان رزرو کن
نمایشگاه بین المللی باند ارتباطات

نمایشگاه بین المللی باند ارتباطات هلند BROADBAND WORLD FORUM

این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 20 اکتبر 2022 در آمستردام هلند برگزار می شود. تیم انجمن جهانی پهن باند ...

از تاریخ 1401/7/26 تا تاریخ 1401/7/28
همین الان رزرو کن

طراحی سایت و سئو توسط ایران سئو لند

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است