×

نمایشگاه جیتکس دبی

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه جیتکس دبی / gitex

توضیحات نمایشگاه جیتکس دبی


نمایشگاه جیتکس دبی که در تاریخ 17 الی 21 مهر ماه 1401 در دبی برگزار می شود.
هفته فناوری جیتکس امارات gitex رویدادی بسیار مهم در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر می باشد که مرکز سریعترین رشد فناوری در جهان است و در دبی برگزار می شود. بینندگان و پیشگامان تکنولوژی در دبی حاضر می شوند تا شاهد فناوری های دست اولی باشند که از نسل ها و نوآوریهای تغییر دهنده جهان الهام گرفته اند. 

وبسایت نمایشگاه : https://www.gitex.com/

نمایشگاه جیتکس دبی از جمله بزرگترین نمایشگاه های موجود در زمینه فناوری اطلاعات می باشد که متخصصین و بازدید کنندگان زیادی را به خود اختصاص داده است. نمایشگاه جیتکس دبی به صورت اختصار از جمله  Gulf Information Technology Exhibition گرفته شده است. نمایشگاه هفته فناوری جیتکس از جمله بزرگترین نمایشگاه در زمینه فناوری اطلاعات در خاورمیانه و آسیای جنوب غربی است که بازدید کنندگان بسیاری را از سر تا سر جهان به خود جای داده است.

تاریخ نمایشگاه جیتکس دبی
تاریخ:  25 لغایت 29 مهر 1400

زمان:  از 9 صبح الی 18 عصر

مکان:  مرکز تجارت جهانی دبی

مشخصات نمایشگاه جیتکس دبی
نمایشگاه جیتکس دبی از جمله بهترین های نمایشگاه های فناوری اطلاعات نیز می باشد. در نمایشگاه جیتکس دبی تمامی فناوری های روز مورد نمایش و بررسی قرار می گیرند. کنفرانس های مختلف و چالش هایی که در نمایشگاه جیتکس دبی به نمایش گذاشته می شود از جمله محبوب ترین های دنیای فناوری اطلاعات می باشد. شهر های الکترونیک , حمل و نقل نوین , انرژی و بازار دیجیتال از جمله مباحثی است که در نمایشگاه هفته فناوری دبی مورد بررسی قرار می گیرد. کنفرانس های مختلفی که در نمایشگاه هفته فناوری دبی برگذار می شود از بار علمی بسیار بالایی برخوردار است که باعث جذب مخاطبین بسیار زیادی شده است. در حال حاضر بخش جدید با نام خانه های هوشمند به این نمایشگاه اضافه شده است که از جمله مباحث روز دنیا نیز می باشد.

شرکت کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی
شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات,سازمان هایی فعال در زمینه حمل و نقل و شرکت هایی که در زمینه خانه های هوشمند فعال هستند. برند های معتبر دنیا که در زمینه کامپیوتر و موبایل فعال هستند در نمایشگاه جیتکس دبی شرکت می کنند.

بازدید کنندگان نمایشگاه جیتکس دبی
علاقه مندان به فناوری اطلاعات و دنیای تکنولوژی , فعالان در زمینه نوآوری و پیشرفت های روز تکنولوژی , برند های مختلف که به دنبال ایده های جدید در حوزه فناوری اطلاعات می باشند.

چرا نمایشگاه جیتکس دبی
با توجه به قدمت بالای این نمایشگاه و حضور بسیار زیاد متخصصان و علاقه مندان حوزه فناوری , اهمیت و سطح نمایشگاه جیتکس دبی را بسیار بالا برده است. معرفی سیستم های جدید حمل و نقل با استفاده از تکنولوژی , خانه های هوشمند و هم چنین بروزترین مباحث دنیای تکنولوژی در این نمایشگاه بازگو می شود. حضور بیش از 3 هزار بازدید کننده از این نمایشگاه در هر دوره باعث پر اهمیت شدن نمایشگاه جیتکس دبی شده است. حضور شرکت ها و برند های معروف و فعال در زمینه تکنولوژِی بر اهمیت نمایشگاه جیتکس دبی نیز افزوده است که بسیار تخصصی در باره مباحث علمی روز دنیا بحث و گفت و گو می شود و کنفرانس های علمی و تخصصی بسیار به همراه چالش های مختلف علم و تکنولوژی گفته می شود.

 پلن های نمایشگاه جیتکس دبی
 • مدارک

  1-اسکن رنگی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

  2.انجام تست کرونا PCR برای کلیه مسافرینی که دارای ویزای توریستی و بیزینس و اقامت معتبر باشند. گواهی مربوطه صرفا از مراکز زیر تهیه میگردد

  1.بیمارستان عرفان نیایش (تهران)

  2.آزمایشگاه پاتولوژی ایران (تهران)

  3.آزمایشگاه کاویان (تهران)

  4.آزمایشگاه نوبل (اصفهان)

  5.آزمایشگاه یاران (اصفهان)

  6.مرکز پیوند اعضای بیمارستان ابوعلی سینا (شیراز)

  2.توریستهایی که به دبی سفر میکنند باید دو فرم را تکمیل کنند : 1.فرم اضهارنامه سلامتی و اینکه علائم کرونا را ندارند    2.متعهد بشوند در صورت اینکه کرونا گرفتنند باید تمام هزینه های قرنطینه و درمان را خودشان بپردازند

  3.همچنین همه مسافران باید تست PCR را 96 ساعت قبل از پرواز انجام داده باشند و نتیجه منفی آزمایش را همراه خود داشته باشند( حتی کودکان)

  توجه : تست PCR در فرودگاه دبی انجام میشود برای کسانی که در کشور خود نداده اند اما تا آمدن جواب آزمایش باید در قرنطینه بمانند.

 • موضوعات نمایشگاه

  چاپ سه بعدی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا، امنیت، پردازش ابری، مراکز داده،جابجایی، تکنولوژی مالی، تکنولوژی مصرف کننده، چاپ و اتوماسیون اداری

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات چند رسانه ای هند

نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات چند رسانه ای هند

توجه داشته باشید به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ این نمایشگاه ممکن است تغییر کند لطفا هم ...

از تاریخ 1399/8/29 تا تاریخ 1399/9/1
همین الان رزرو کن
نمایشگاه بین المللی باند ارتباطات

نمایشگاه بین المللی باند ارتباطات هلند BROADBAND WORLD FORUM

این نمایشگاه از تاریخ 12 الی 14 اکتبر 2021 در آمستردام هلند برگزار شود. تیم انجمن جهانی پهن باند مت ...

از تاریخ 1400/7/20 تا تاریخ 1400/7/22
همین الان رزرو کن
نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت

نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت - Optatec

این نمایشگاه از 17 الی 19 می 2022 در شهر فرانکفورت کشو آلمان برگزار می شود.

از تاریخ 1401/2/27 تا تاریخ 1401/2/29
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است