×

آشنایی با نمایشگاه مدیکا آلمان

نمایشگاه مدیکا آلمان یکی از مشهورترین رویدادهای بین المللی در زمینه پزشکی و تجهیزات مربوط به آن است. این نمایشگاه بیش از 40 سال سابقه دارد و از لحاظ اعتبار جهانی نیز در جایگاه مطلوبی قرار دارد. اهمیت این نمایشگاه سبب شده است که همه ساله افراد مختلفی برای حضور در نمایشگاه مدیکا آلمان علاقه مند باشند. بهترین راه برای بازدید از این رویداد بزرگ پزشکی در آلمان، استفاده از تورهای نمایشگاهی است. آژانس های معتبر گردشگری سالانه تورهای زیادی را برای بازدید از نمایشگاه های بین المللی در سراسر جهان تدارک می بینند. شما می توانید با رزرو تور نمایشگاه مدیکا آلمان و بازدید از دستاوردها و نوآوری های صنعت پزشکی، قدم مهمی در راه پیشرفت و توسعه کسب و کار خود بردارید. همچنین همزمان با بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا می توانید از جاذبه های توریستی آلمان نیز استفاده کنید و به گشت و گذار در این کشور صنعتی و پیشرفته بپردازید. اگر می خواهید با نمایشگاه مدیکا آلمان، موضوعات ارائه شده در آن و همچنین نحوه حضور در نمایشگاه آشنایی پیدا کنید، ادامه مقاله را از دست ندهید!

آشنایی با نمایشگاه مدیکا آلمان

همه ساله نمایشگاه ها و رویدادهای بسیار زیادی در زمینه پزشکی در سراسر جهان برگزار می شود اما نمایشگاه مدیکا آلمان با تمام آنها تفاوت دارد. مهمترین دلیل اعتبار و شهرت نمایشگاه پزشکی مدیکا، قدمت آن است. نزدیک به 40 سال است که این نمایشگاه با بهترین شیوه و به شکلی با شکوه برگزار می شود. علاوه بر آن، کشور آلمان نیز یکی از کشورهای برتر قاره اروپا و جهان در زمینه تجهیزات پزشکی است. بنابراین شرکت ها و کارخانجات مشهوری در آلمان حضور دارند که می توانند محصولات نوین خود را در نمایشگاه مدیکا آلمان ارائه کنند. حضور پرتعداد شرکت ها از سایر نقاط دنیا نیز باعث شده است که با حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان بتوان از تجارب ارزشمند آنها به خوبی استفاده کرد و دستاوردهای آنها در این مورد آشنا شد. تنوع محصولات پزشکی ارائه شده در این رویداد جهانی به اندازه ای بالا است که می تواند برای تمام افراد مرتبط با صنعت پزشکی مفید باشد. با در نظر گرفتن همه این عوامل، پیشنهاد ما این است که با رزرو تور نمایشگاهی آلمان و شرکت در نمایشگاه مدیکا از جدیدترین فناوری ها در حوزه پزشکی آشنا شوید.

نمایشگاه مدیکا آلمان

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا در کجا برگزار می شود؟

نمایشگاه مدیکا در سال 2019 در تاریخ 27 تا 30 آبان ماه 1398 برپا می شود. بنابراین با در نظر گرفتن این تاریخ باید به رزرو تور نمایشگاهی برای حضور در این رویداد بزرگ پزشکی اقدام نمایید. شهر دوسلدورف در آلمان نیز میزبان این نمایشگاه بین المللی است. این شهر با داشتن زیر ساخت های مناسب و شهرت جهانی در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف گزینه ای ایده آل برای برپا کردن نمایشگاه مدیکا آلمان بوده است. جالب است بدانید که بیش از 60 کشور در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد و جدیدترین محصولات خود در حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهند. همچنین بیش از 5000 غرفه برای ارائه محصولات در نظر گرفته می شود که شرکت ها می توانند به آسانی این محصولات و تجهیزات پزشکی را در معرض دید همگان قرار دهند.

 نمایشگاه مدیکا آلمان برای چه کسانی مناسب است؟

فناوری ها و تجهیزات پزشکی موجود در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف آنقدر تنوع و گستردگی دارد که برای بسیاری از افراد مناسب خواهد بود. اما قطعا کسانی که به هر نحوی با صنعت پزشکی ارتباط دارند می توانند بهره بیشتری از این نمایشگاه ببرند. بنابراین پیشنهاد ما این است که افرادی مانند پزشک های عمومی، پزشک های متخصص، پزشکان بیمارستان، پرستاران و مدیران بیمارستان به هیچ وجه حضور در نمایشگاه مدیکا آلمان را از دست ندهند زیرا می توانند تجارب گران بهایی را در مواجهه با شرکت های بزرگ پزشکی جهان به دست آورد. علاوه بر این افراد، متخصصان آزمایشگاه های پزشکی، مهندسان فنی مرتبط با تجهیزات پزشکی و همینطور دستیاران آنها نیز می توانند از ایده های ارائه شده در این نمایشگاه استفاده کنند.

نمایشگاه مدیکا

بخش های مختلف نمایشگاه مدیکا آلمان

در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دوسلدورف موضوعات مختلفی وجود دارد که محصولات ارائه شده در این نمایشگاه با توجه به همین موضوعات طبقه بندی می شوند. مهمترین بخش نمایشگاه مدیکا، توجه به فناوری های نوین در پزشکی است. به همین دلیل انواع تجهیزات پزشکی و درمانی در زمینه جراحی، وسایل بیمارستانی، تجهیزات خاص پزشکی و الکترو پزشکی در نمایشگاه مدیکا دوسلدورف در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد. از جمله سایر موضوعات ارائه شده در این رویداد بزرگ می توان به تجهیزات پزشکی مرتبط با فیزیوتراپی و ارتوپدی اشاره کرد. به طوری که شما می توانید با حضور در نمایشگاه پزشکی آلمان از انواع اعضای مصنوعی و ایمپلنت های پزشکی ساخته شده توسط مواد مختلف بازدید کنید. همچنین تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص بیماری نیز جزء بخش های پرطرفدار نمایشگاه است که می تواند برای اکثر بازدیدکنندگان با جذابیت های خاصی همراه باشد.

برای حضور در نمایشگاه بین المللی مدیکا به اقداماتی باید انجام داد؟

اگر می خواهید در نمایشگاه مدیکا آلمان حضور پیدا کنید باید ابتدا ویزای شینگن آلمان را دریافت کنید. چرا که این نمایشگاه در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می شود که در حوزه شینگن قرار دارد. به همین منظور باید با مراجعه به سایت سفارتخانه آلمان از شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دوسلدورف آلمان آگاهی پیدا کنید. سپس با حضور در سفارتخانه آلمان و تحویل مدارک مورد نیاز می توانید ویزای آلمان را دریافت کنید. البته برای حضور در این نمایشگاه بهتر است از تورهای نمایشگاهی استفاده کنید. این تورها می توانند با قیمتی مناسب شما را به یکی از مشهورترین نمایشگاه های بین المللی در زمینه تجهیزات پزشکی ببرند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

برچسب ها

سایر نوشته های مجله گردشگری

نمایشگاه های نوشت افزار ها و لوازم التحریر
نمایشگاه های نوشت افزار ها و لوازم التحریر

نمایشگاه لوازم التحریر فرانکفورت هر ساله فصل زمستان به مدت 4 روز در این شهر برگزار می شود که با داشت ...

غذای اورگانیک و نمایشگاه های مربوط به آن
غذای اورگانیک و نمایشگاه های مربوط به آن

نمایشگاه های مواد غذایی بهترین فرصت برای فعالان این عرصه است تا محصولات و کالاهای خود را بهتر به مرد ...

معرفی نمایشگاه بین المللی اسباب بازی
معرفی نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه اسباب بازی آلمان یکی از بی نظیرترین و بهترین نمایشگاه های موجود در این کشور می باشد که با د ...

به روز ترین جواهرات روز دنیا در قالب نمایشگاه
به روز ترین جواهرات روز دنیا در قالب نمایشگاه

همیشه برگزاری نمایشگاه ها یک امر جذاب و پر مخاطب است. بیشتر افراد برای این که با ایده های نو و چیزها ...

طراحی سایت و سئو توسط سئوتک | تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است.