×

نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت - Automotive Interiors Expo

زمان مانده تا نمایشگاه

همین الان رزرو کن
02188992004
جهت مشاوره و رزرو تماس بگیرید

درباره نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت - Automotive Interiors Expo / automotive interiors expo

توضیحات نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت - Automotive Interiors Expo

نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت در تاریخ 10 الی 12 نوامبر 2020 در شهر اشتوتگارت آلمان برگزار می گردد که مصادف با 20 آبان الی 22 آبان 1399 شمسی می باشد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در عرصه روکش ها، تودوزی و لوازم جانبی فضای داخلی خودرو به شمار می رود. 
وب سایت نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اینجا میباشد.

این نمایشگاه در صنعت خودرو سازی یک اتفاق مهم جهانی است که بسیاری از تولیدکنندگان قطعات داخلی خودرو را کنار هم گرد خواهد آورد.

نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت

نمایشگاه های متعددی در کشور آلمان هر چند وقت یک بار برگزار می شود که نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت یکی از مهمترین آنها است. این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا فعالان در این عرصه در کنار هم جمع شوند و ایده و فناوری های تازه و نوپا را به یکدیگر معرفی نمایند. در این نمایشگاه بین المللی با هر آن چه به خودرو و طراحی داخلی آن مربوط است بیشتر آشنا خواهید شد.

از جمله این موارد می توان به روکش، مواد، تودوزی، لوازم جانبی و چندین مورد دیگر اشاره کرد. تولید کنندگان سیستم های داخلی خودرو و همچنین قطعات مختلف آن در نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت حضور خواهند داشت. نمایشگاه طراحی داخلی خودرو که در شهر اشتوتگارت آلمان برگزار خواهد شد یک رویداد مهم جهانی است که شرکت در آن دستاوردهای مهمی را برای شرکت کنندگان فراهم خواهد نمود. این نمایشگاه بخش های مختلفی برای دیدن خواهد داشت که سازندگان، تولیدکنندگان و طراحان در عرصه خودرو می توانند از آنها استفاده بهینه نمایند.

بخش های مختلف نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت دارای بخش های مختلفی است که شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه بین المللی می توانند از آنها دیدن نمایند. انواع نخ و بافت، مواد فومی و شکل دهنده، ماشین های دوخت و خیاطی، پارچه های تزیینی و همچنین فاقد بافت از جمله غرفه های مهم این نمایشگاه هستند که در عرصه طراحی داخلی خودرو فعال خواهند بود. از دیگر نمایشگاه های مرتبط با خودرو میتوان به نمایشگاه iaacar نیز اشاره کرد.

 از دیگر بخش های نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت می توان به غرفه های دیگری همچون ترکیبات مستربچ و پلاستیکی، تزریق پلاستیک، مواد آکوستیک، روکش های سطحی و همچنین نقش های برجسته، صندلی های مختلف، زوارهای ضربه گیر، مدل سازی، نوارهای چاپ و لوازم استایرنی اشاره کرد. یادآور می شویم که بخش های دیگری نیز در این نمایشگاه دایر خواهند شد که عزیزان بر اساس نوع فعالیت و حیطه کاری خود در این صنعت می توانند از آنها دیدن نمایند.

نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت

دلایل حضور در نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت

برای شرکت در نمایشگاه های مختلف بین المللی که در دنیا و مخصوصا کشور آلمان برگزار می شوند دلایل متعددی وجود دارد که در این بخش به دلایل حضور در نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت بیشتر خواهیم پرداخت. از مهمترین موضوعات در رابطه با این نمایشگاه می توان به برگزاری آن توسط بنیانگذاران نمایشگاه های مختلف و مهمی همچون طراحی داخلی وسایل ریلی، هواپیما و همچنین تست خودرو اشاره کرد.

 از دلایل مهم دیگر که می تواند شما را برای حضور در این نمایشگاه بین المللی راغب کند حضور سازندگان و تولیدکنندگان قطعات و همچنین سیستم های داخلی وسایل نقلیه از جمله خودرو است که فرصتی ایده آل برای آشنایی و حتی همکاری با آنها خواهد بود. از کمپانی های مهمی که در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد می توان به Recaro که یکی از شرکت های سازنده صندلی خودرو است اشاره کرد. در کنار این کمپانی می توان به شرکت Oshino که در عرصه نورپردازی داخلی خودرو فعالیت می کند اشاره کرد.پلن های نمایشگاه طراحی داخلی خودرو اشتوتگارت - Automotive Interiors Expo
 • مدارک

  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

 • موضوعات نمایشگاه

  • مواد شکل دهنده، مواد فومی، انواع نخ و بافت
  • انواع صندلی، روکش ها، مواد تودوزی شده
  • ماشین آلات دوخت و خیاطی، انواع پارچه، بافت و آستر، پارچه های تزیینی، پارچه های فاقد بافت
  • مواد آکوستیک 
  • نقش های برجسته و روکش های سطحی
  • زوارهای ضربه گیر
  • لامپ ها 
    

 • دانلود پکیج
مکان روی نقشه
برچسب های مرتبط

تا کنون هیچ برچسبی برای این تور وارد نشده است

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

جهت هماهنگی در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری با این شماره تماس بگیرید

نمایشگاه طراحی- ساخت ومهندسی خودرو تایلند

نمایشگاه طراحی- ساخت ومهندسی خودرو تایلند

توجه داشته باشید به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ این نمایشگاه ممکن است تغییر کند لط ...

از تاریخ 1399/7/1 تا تاریخ 1399/7/5
همین الان رزرو کن
نمایشگاه خودروهای کلاسیک هلند

نمایشگاه بین المللی اتومبیلهای کلاسیک و قدیمی هلند InterClassics

این رویداد ماشینی در 14 الی 17 ژانویه سال 2021 در شهر ماستریخت در جنوب کشور هلند برگزار خواهد شد و ...

از تاریخ 1399/10/25 تا تاریخ 1399/10/28
همین الان رزرو کن
نمایشگاه قطعات خودرو و لوازم یدکی و تعمیرگاهی خودرو

نمایشگاه قطعات خودرو

توجه داشته باشید به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ این نمایشگاه ممکن است تغییر کند از صبر و بردبا ...

از تاریخ 1399/5/1 تا تاریخ 1400/1/6
همین الان رزرو کن

طراحی سایت توسط AK Web

تمامی حقوق این سایت برای گیلوا گشت پارسیان محفوظ است